28 października 2014

Poznaliśmy zwycięzców VII Konkursu Wokalnego [VIDEO]

W sobotni wieczór, 25 października w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbył się koncert finałowy siódmej edycji konkursu wokalnego.
Uczestnicy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: 7-10 lat (9 osób), 11-15 lat (5 osób) oraz 18+ (2). Występy wokalistów oceniało 3-osobowe jury, w skład którego weszły: Elżbieta Skrzymowska (przewodnicząca), Agata Seidel oraz Zuzanna Tomaszewska.


Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, jurorzy udali się na obrady, podczas których wyłonili laureatów w poszczególnych kategoriach. I tak:

GRUPA MŁODSZA:

I miejsce - Weronika Ogonowska
II miejsce - Kaja Morciniec
III miejsce - Antek Sokołowski

Wyróżnienie I: Wiktoria Rakoczy
Wyróżnienie II: Agata Kruszelnicka

GRUPA STARSZA:

I miejsce - Natalia Nienartowicz
II miejsce - Julia Nesterowicz
III miejsce - Natalia Skarupa

GRUPA 18+:

W tej kategorii jury nie przyznało żadnego miejsca, nagradzając obie uczestniczki. Oprócz pamiątkowego dyplomu i nagród rzeczowych Renata Galas i Anna Gembalczyk otrzymały statuetki "Śpiewam, bo lubię".

Jak co roku, tak i tym razem swoją nagrodę mogła przyznać zgromadzona na sali publiczność. Nagrodę, którą było nagranie utworu w profesjonalnym studiu decyzją widzów otrzymała Kaja Morciniec. Koncert uświetnił pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu grupy tanecznej "Rewia" pod przewodnictwem Wioletty Cabaj.

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz