27 maja 2014

Kuźniańscy Spartanie ozłoceni w Bochni

W sobotę, 24 maja zawodnicy Klubu Sparta Gold Team z Kuźni Raciborskiej walczyli na zawodach ALMMA 61, które odbyły się w Bochni, skąd przywieźli w sumie 7 medali w tym 6 złotych.

Ekipę Sparty reprezentowało czterech zawodników: Marek Wramba, Łukasz Miś, Damian Groborz oraz Wojciech Płachciak. Zawodnicy z Kuźni pokazali wysoki poziom wytrenowania, zdobywając łącznie aż siedem medali w różnych odmianach walki.

Na szczególne uznanie zasługuje Wojciech Płachciak, który walczył w trzech odmianach walki BJJ, BJJ No Gi oraz po raz pierwszy w turnieju MMA. Wychowanek Sparty w ciągu jednego dnia stoczył aż 10 pojedynków, pewnie dominując swoich przeciwników. Wojciech ostatecznie zdobył trzy złote medale i został okrzyknięty przez organizatorów Najlepszym Zawodnikiem Turnieju ALMMA 61.


Należy wspomnieć także o Łukaszu Misiu, który z uwagi na brak przeciwników w swoim wieku startował w dwóch formułach w kategorii senior, zdobywając złoto i srebro.

Wyniki zawodników:

Marek Wramba - 1. miejsce (BJJ senior kolorowe pasy)
Łukasz Miś - 1. miejsce (BJJ NoGi senior) 1. miejsce (BJJ senior)
Damian Groborz - 3. miejsce (BJJ NoGi)
Wojciech Płachciak - 1. miejsce (BJJ senior kolorowe pasy), 1. miejsce (BJJ No Gi), 1. miejsce (MMA).

Klub Sparta Gold Team serdecznie dziękuje właścicielowi firmy "Mart Dach" panu Romanowi Wojszwille za udzieloną pomoc finansową oraz zakup napojów dla zawodników i właścicielowi firmy "FOTO PSTRYK" panu Markowi Rybickiemu za wsparcie finansowe naszego zawodnika.

Fot. Małgorzata Piela

2 komentarze:

  1. Gratulacje !!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A sklep "U Tysi" kogo sponsorował jeżeli puszka na MMA była w sklepie,a nie jest na liście sponsorów.I gdzie są dla niej podziękowania.

    OdpowiedzUsuń