18 lutego 2014

Weź udział w balu i stań się właścicielem krawatu premiera

Krawat Donalda Tuska z logo polskiej prezydencji w UE, koszulkę z autografami Kabaretu Moralnego Niepokoju czy płyty DVD z występami Cezarego Pazury będzie można wylicytować podczas trzeciego balu karnawałowego, który odbędzie się w najbliższą sobotę w kawiarni "Lambada" w Kuźni Raciborskiej.Organizatorem zabawy jest Rada Rodziców działająca przy Przedszkolu nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu. O idei balu mówi Renata Domańska - dyrektor placówki:


Nie będzie to jednak zwykły bal karnawałowy, bowiem dominującym klimatem będzie muzyka oraz przebrania w stylu lat 70. XX w.


- mówi Agnieszka Morciniec. Chętni do udziału w zabawie proszeni są o kontakt z Elwirą Ogonowską (nr tel.: 604-227-030) bądź wspomnianą A. Morciniec (nr tel.: 668-802-987) w przedszkolu lub w aptece św. Łukasza znajdującej się na przeciwko kościoła w Kuźni Raciborskiej.
Zabawa będzie ponadto obfitować w szereg atrakcji. Jedną z nich będzie licytacja. O szczegółach mówi Elwira Ogonowska:


Abstrahując od idei balu karnawałowego, dyrektor Domańska zwraca szczególną uwagę na współpracę z rodzicami, która stanowi bardzo ważny element w działalności przedszkola:

Przypomnę, że akcje wspiera prezydent Bronisław Komorowski, premier Donald Tusk oraz kabarety: Moralnego Niepokoju i Paranienormalni. Ze względu na duże zainteresowanie (liczba miejsc jest ograniczona), organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację.

Bartosz Kozina

3 komentarze:

 1. Przegrzebałam szafę i znalazłam piękne białe "dzwony" - mąż je zabrał i nie chce oddać ! :((((
  Jeszcze się nie zaczęło a już mamy zabawę !
  Świetny pomysł ! Do zobaczenia !

  OdpowiedzUsuń
 2. hahaha... Dobry chwyt!!!
  Impreza za trzy dni, ogłoszenia wszędzie rozwieszone i ta ograniczona liczba miejsc:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie miejsca zostały zajęte a bal był pierwsza klasa.

  OdpowiedzUsuń