09 stycznia 2014

Pogodej z Młodymi Panami

5 lutego o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpi znany i lubiany Kabaret Młodych Panów z Rybnika.

Występ satyryków znanych m. in. z telewizyjnego programu "Dzięki Bogu Już Weekend" ma związek z przypadającym w tym roku 20-leciem istnienia Chrześcijańskiego Stowarzyszenia "Bezpieczna Przystań" (wcześniej ChS "Jerozolima"). Kabaret w składzie: Bartek Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz i Robert Korólczyk zaprezentują zupełnie nowy program artystyczny pt. "Ślązisz is easy, czyli godej z nami".Bilety w cenie 50 zł zakupić można w MOKSiR, który jest współorganizatorem występu KMP. Jeśli ktoś chce posłuchać rybnickich satyryków na żywo, niech się spieszy, bowiem połowa wejściówek jest już sprzedana. A my tymczasem przypominamy jeden z wielu znakomitych skeczów rybniczan, czyli "Stacja Benzynowa".

7 komentarzy:

 1. No nieźle zaprosili Kabaret który często w swoich skeczach nabija się z Boga

  OdpowiedzUsuń
 2. moze dlatego ze w to jest zamieszana ta "jerozolima"

  OdpowiedzUsuń
 3. Co wy za bzdury wypisujecie? To kompletny analfabetyzm! Żeby oglądać programy satyryczne trzeba mieć w głowie minimum oleju.Ja widziałem wiele programów tego kabaretu i nie spotkałem w żadnym takich treści. Nie ośmieszajcie się, swoich rodzin i naszej Gminy! ("niemłody")

  OdpowiedzUsuń
 4. Kabaret ok. Ale cena biletu za wysoka. Wyjście z rodziną na taką imprezkę to wydatek około 200 PLN. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś nie dorósł do oglądania kabaretu to po co się wypowiada. Dzikusy z wiochy. Zamiast się cieszyć ze kabaret zorganizowali i to nie byle jaki to narzekacie jak nienormalni !!!! Zacofańce z wiochy!!

  OdpowiedzUsuń