22 listopada 2013

Sala widowiskowa MOKSiR-u nabiera blasku [VIDEO]

Dobiega końca trwająca od września modernizacja sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. O tym, co zostało zrobione i co jeszcze wymaga remontu rozmawiam z dyrektorem Kuźni Kultury Michałem Fitą.


 


Bartosz Kozina

11 komentarzy:

 1. Brawo !!! wreszcie będziemy mieli coś na miarę obecnych czasów !!! Czekamy na kawiarenkę, gdzie będzie można miło pogawędzić przy dobrej kawie :) Trzymamy kciuki dyrektorze Fita i życzymy wspaniałych pomysłów przy pisaniu projektu i przychylnych ludzi do realizacji !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem mieszkanką naszej Kuźni... pełną podziwu dla "entuzjazmu" obecnego dyrektora,wspaniale że taki człowiek pojawił się w naszym maleńkim mieście i to co robi robi dla nas,pamiętajmy o tym ! Ja trzymam kciuki by wszystkie jego przyszłe pomysły mogły się zrealizować i życzę by owocowały tym że my mieszkańcy wszelkie starania docenimy:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie że coś zmienia się na lepsze. Kawiarenka to jak najbardziej dobry pomysł. Byłoby super jakby wróciły stoły bilardowe na piętrze obok biblioteki. albo w innym miejscu. Z czasów młodości pamiętam że tam toczyło się intensywne życie nastolatków gdzie grano w bilarda lub przesiadywano w kawiarence. Byłoby miło gdyby to można było także odtworzyć. Pozdrawiam M.M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fita na Burmistrza! Ziemniok

  OdpowiedzUsuń
 5. To teraz będziemy siedzieć po turecku na podłodze?

  OdpowiedzUsuń
 6. Słuchałeś/aś uważnie wypowiedzi dyrektora? Nastąpi montaż foteli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super !!! Idziemy wciąż do przodu :-)
  M.L.

  OdpowiedzUsuń
 8. Brakuje mi czegoś?
  Jakiegoś negatywa?
  Może by ktoś napisał bo nudno się robi.
  Najlepiej niech się kilku zbierze żeby mieli jakąś siłę przeb(p)icia.
  Sala super na pewno będzie wiele różnych ciekawych imprez w przyszłości.
  Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby jakieś imprezy były, bo jak na razie to na Kuźni nie będę mówił czym wieje bo każdy wie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brawo Panie Dyrektorze!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. teraz tylko czekać aż będą seanse kinowe, :D;D bo z miłą chęcią obejrzałbym jakiś dobry film. miejmy nadzieje że dzieci teraz nie poniszczą foteli, i długo będziemy mogli podziwiać ten remoncik

  OdpowiedzUsuń