03 czerwca 2013

Najmłodsi kuźnianie świętowali w MOKSiR [VIDEO]

W sobotę, 1 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka przygotowany wspólnie przez miejskie rady sołeckie oraz pracowników MOKSiR.
W programie znalazło się wiele atrakcji: była wspólna zabawa z Kubusiem Puchatkiem i Kłapouchym, występy wokalne oraz taneczne dzieci i młodzieży skupionych w różnych sekcjach działających na co dzień w Kuźni Kultury, jak również wiele innych punktów rozrywki, jak trampolina czy malowanie twarzy. Całość dopełniła bogata gastronomia serwowana tak w holu, jak i na zewnątrz MOKSiR-u.

 

Na scenie zaprezentował się również zespół mażoretek "Olimpia" z Siedlisk, a także - to już punkt skierowany do rodziców przybyłych na festyn dzieci - orkiestra dęta Mix Kapela z Rydułtów.


Zdjęcia i video: Jacek Gąska

1 komentarz:

  1. Dzieci bawiły się wspaniale , a i mnie babci trafił się " niezły kąsek". Na zakończenie zabaw dla dzieci zagrała orkiestra dęta . Szkoda że została tylko garstka słuchaczy , ale uczta dusz była przednia . Półtorej godziny wspaniałej muzyki i choć żyję już " kilka lat" byłam zdziwiona , że na instrumentach dędych można wygrać najlepsze przeboje nie tylko dawnych , ale i obecnych czasów . Dziękuję organizatorom za być może przypadkowy dobór wykonawców ( tu myślę o tej orkiestrze), ale mojemu zachwytowi nie było końca. To był bardzo przyjemny wieczór- serdecznie pozdrawiam - Jola W.

    OdpowiedzUsuń