18 czerwca 2013

Kinga Apollo dyrektorem ZSO

We wtorek, 18 czerwca rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Od września szkołą podstawową i gimnazjum zawiadywać będzie Kinga Apollo - dotychczasowa dyrektor SP im. Jana Wawrzynka. Była jedyną kandydatką na to stanowisko. Czytaj również: Dyrektora ZSO poznamy jeszcze przed wakacjami.

8 komentarzy:

 1. Bardzo dobra decyzja. Myślę, że nadchodzą dobrej czasy dla ZSO. Dyrektor z konkretnym podejściem, świeżymi pomysłami. Czasy Szczepanika nareszcie odchodzą... Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. no dobra nowina a kto beddzie wicedyrektorem

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Kingo - GRATULUJĘ. Jest Pani właściwą osobą na właściwym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała,przy tym skromna osoba na odpowiednim stanowisku:) Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje, bardzo dobry wybór dla szkoły i dla lokalnej społeczności

  OdpowiedzUsuń
 6. hm p.Dyrektor tylko niech pani nie straszy że te dzieci kończące podstawówkę które składają papiery do innego gimnazjum jak się nie dostaną to nie mają powrotu bo ta szkoła to nie jest wasz prywatny folwark i mam nadzieję że będziecie mieli tak fatalny nabór że zlikwidują tę pożal się boże szkołę i mam na myśli bardziej nauczycieli a niżeli uczniów.Zastępcą pewnie zostanie p.Mościcka która powinna już sobie iść na emeryturę no chyba że chce być lepsza od p.Purol

  OdpowiedzUsuń
 7. Koniec korupcji i zastraszania. Koniec nicnierobienia. Szczepanik odchodzi!!! Hura. A co z Mościcką? Jeżeli ona zostanie, zostaną stare,chore układy. A może tak Mościcką na bezrobocie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję bardzo Pani Kingo! :) Mam nadzieję, że w Pani rękach szkoła wyjdzie "na prostą" , bo za moich czasów jakoś nie pamiętam żeby szkoła szczyciła się jakimiś osiągnięciami a nie wspomnę już o jakichkolwiek imprezach szkolnych. Były czasy kiedy na amfiteatrze był występ za występem, rozrywka, zabawa... Nauka oczywiście ważna, ale nie dziwię się, że każdy ucieka z Kuźni skoro nic sie tu nie dzieje!
  ooo a nie wspomnę o pedagogach. Dajecie sobie wejść na głowę małolatom i panoszą się po szkole CWANIAKI przez co potem inne dzieciaki mają "gorzej" czy zwyczajnie się boją...
  Życzę powodzenia i oby było tylko lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń