05 kwietnia 2013

MOKSiR zaprasza na wieczór śmiechu

W piątek, 12 kwietnia o godz. 17:30. na deskach Kuźni Kultury wystąpi Kabaret Czwarta Fala z Kielc.


W skład kabaretu wchodzą: Łukasz Książek, Damian Lebieda oraz Mateusz Lewkowicz. Ich obecny program nosi tytuł "Das Programm". Twórczość tego zabawnego trio opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji.

Kabaret ma na swoim koncie szereg osiągnięć. A należą do nich m. in. I Miejsce na Wodzisławskim Przeglądzie Amatorskich Debeściaków Kabaretowych WPADKa, Wodzisław Śląski 2009, I Miejsce oraz Nagroda Publiczności na II Przeglądzie Kabaretów Studenckich DowciPakery, Kraków 2010, II Miejsce na II Piskich Ogólnopolskich Wieczorach Kabaretowych, Pisz 2010, III Miejsce na Małym Ryjku na XV Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek, Rybnik 2010, III Nagroda za skecz "Das Programm" na VII Ogólnopolskim Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych, Warszawa 2011, III Nagroda za skecz Das Programm na VII Ogólnopolskim Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych, Warszawa 2011, Grand Prix, Nagroda Publiczności oraz Nagroda Dziennikarzy - Hulka na VIII Zimowej Akcji Kabaretowej ZAK, Żyrardów 2012, czy I miejsce,Nagroda Dziennikarzy - Zimowa Akcja Kabaretowa 2012.

Bilety do nabycia w sekretariacie MOKSiR w cenie 10 zł (przedsprzedaż). W dniu występu cena wejściówki wzrośnie o 5 zł (15 zł).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz