04 stycznia 2013

Finał WOŚP z domieszką punk rocka

W przyszłą niedzielę, 13 stycznia w całym kraju (a także w wielu miejscach na świecie) po raz 21. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP - jak co roku - działać będzie również w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.
Orkiestra zagra już po raz 21. (I Finał odbył się 3 stycznia 1993 r.). Zebrane pieniądze zostaną tym razem przeznaczone na sprzęt ratujący życie dzieci oraz na godną opiekę seniorów. Od rana będzie można na terenie naszej gminy zobaczyć wolontariuszy, zaś po południu w MOKSiR odbędzie się program artystyczny, który przedstawiać się będzie następująco:

Godz. 16:00 - występy taneczne, wokalne i instrumentalne dzieci i młodzieży działających w MOKSiR;
Godz. 17:30 - aukcja, na której będzie można nabyć atrakcyjne prace naszych gminnych artystów oraz gadżetów WOŚP;
Około godz. 19:00 - koncert punk rockowej grupy The Grill.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz