22 stycznia 2013

802 tys. zł na przebudowę miejskiego stadionu

Starania władz Kuźni Raciborskiej o pozyskanie zewnętrznych środków na modernizację stadionu miejskiego zakończyły się sukcesem - kuźniański wniosek został oficjalnie wybrany do dofinansowania ze środków RPO WSL.
Złożony przez Gminę Kuźnia Raciborska wniosek o dofinansowanie projekt "Aktywny styl życia szansą na zdrowie - przebudowa kompleksu sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Kuźni Raciborskiej" został wybrany do dofinansowania w ramach środków unijnych rozdysponowywanych przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego.

W ramach przyznanych środków władze Kuźni chciałyby wymienić ogrodzenie stadionu miejskiego

Całość przewidzianych w projekcie prac powinna kosztować 950 tys. zł, jednakże dzięki staraniom władz Kuźni niemalże 803 tys. zł zostanie zwróconych z RPO WSL. Pozostałe prace na obiekcie, czyli poprawa nawierzchni na płycie głównej i bocznej oraz budowa trybun wraz z zadaszeniem przewidziana jest na rok 2014.

11 komentarzy:

 1. I znów będzie tak jak z orlikiem ??? hahah śmiech na sali :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o uściślenie ceny płotu dookoła boiska.Dlaczego pozostała część w 2014? Rąk do pracy nie starcza ,czy ochoty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Inwestycję trzeba poprzeciągać, tak żeby prace zostały ukończone jesienią 2014r. A co nas czeka w owym czasie? Hehe wiadomo - WYBORY!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co boli was fakt że pani Rita będzie burmistrzem na kolejne 16 lat?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto nie skacze ten za Rita !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sądzę aby była burmistrzem.Będzie najwyżej wójtem;-).Po co komu boisko numer 3 w miejscowości z której emigrują ostatni młodzi ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. zamiast sie cieszyc ze bedziecie miec fajny stadion to piszecie pierdoly zalosne

  OdpowiedzUsuń
 8. i fajną pani burmistrz na kolejne 16 lat!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie pomyliły się Wam portale?łubu dubu, łubu dubu ... :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Głupole,miernoty i złośliwcy nigdy i nigdzie nie znaczyli! A niech sobie piszą.Władza i społecznicy robili,robią i ...robić będą. Także dla tych pierwszych! Taki jest świat. Cały!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od tego "uszczęśliwiania" na siłę robi się mdło.Skoro Świat jest taki zły i to "cały", w takim razie władza jest z kosmosu ,bo już napewno nie z tego (złego)Świata.Władza zawsze robi i robiła swoje bez względu na konsekwencje.Nie ma poprostu wstydu i nigdy nie miała.

   Usuń