10 grudnia 2012

Wystrzałowy festyn przy plebanii

Pokazem sztucznych ogni zakończył się doroczny Parafialny Festyn Mikołajkowy, który odbył się w niedzielne popołudnie, 9 grudnia na placu przy kuźniańskiej plebanii. Zobacz foto i videorelację.
Świąteczno-Mikołajkowe spotkanie rozpoczęło się o godz. 15:00. Przybywających gości witały dwa aniołki częstując smakowitymi ciasteczkami, które stanowiły nie lada zachętę do nabycia kolejnych pysznych ciast. Nie zabrakło potraw z grilla (kiełbaski, krupnioki), a nawet popularnego grzańca. Dla dzieci była bezpłatna wata cukrowa serwowana w jednej z katechetycznych salek.

 

Podczas festynu można było również zakupić wiele świątecznych ozdób. Przedświąteczne spotkanie urozmaiciło kilkuminutowe przedstawienie w wykonaniu dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Najważniejszym punktem programu było natomiast pojawienie się św. Mikołaja, od którego najmłodsi mogli otrzymać słodki upominek. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przeznaczone na zakup multimedialnego wyposażenia salki katechetycznej oraz na wspólnoty parafii.

Foto & video: Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz