19 września 2012

Znane aktorki wystąpią w MOKSiR

Adrianna Biedrzyńska, Ewa Dałkowska, Maria Pakulnis oraz kilka innych, nie mniej znanych postaci sceny teatralnej i filmowej, w październiku pojawią się na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Występ aktorek ma związek ze spektaklem zatytułowanym "Dieta cud", określanym jako komedia odchudzająca.

O spektaklu

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka "na żywo". Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą "Miss Fitness".

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady "im mniej - tym więcej". Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: "cel uświęca środki". Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia "Dieta cud" - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej "oglądalności", produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał.W przedstawieniu występują: Grażyna Barszczewska, Adrianna Biedrzyńska, Maria Pakulnis, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Halina Rowicka, Mimi Kokoski, Alicja Dąbrowska, Kamila Sammler-Kotys, Maria Bujas.

Autorem sztuki jest Jan Jakub Należyty, producentem - Leszek Kwiatkowski. Spektakl wyreżyserował Piotr Dąbrowski, aranżacje - Mariusz Telicki, choreografia - Wojciech Blaszko, przygotowanie wokalne - Mikołaj Hertel, scenografia/kostiumy - Małgorzata Żukrowska.Przedstawienie odbędzie się 12 października 2012 r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w MOKSiR. Więcej infoprmacji pod numerem telefonu (32) 419-14-07 lub mailowo: imprezy@kuzniakultury.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz