17 września 2012

Poszukiwani chętni do udziału w projekcie

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Babiniec" z Kuźni Raciborskiej zaprasza do udziału w projekcie pn. "Kuźnia Rozwoju Osobowości KRO" współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki; Priorytet IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach"; Działanie 9.5 "Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich".

Celem projektu jest podniesienie poziomu edukacji dorosłych mieszkańców gminy Kuźnia Raciborska. Skierowany jest on do 25 kobiet i 15 mężczyzn zamieszkujących Gminę Kuźnia Raciborska, w wieku aktywności zawodowej (19-64 lata).

W RAMACH PROJEKTU PRZEWIDZIANO NASTĘPUJĄCE FORMY WSPARCIA:

Akademia Rozwoju Osobistego (ARO)

Jeśli potrzebujesz motywacji do działania i rozwoju osobistego oraz samokształcenia zapraszamy Cię do ARO. Akademia Rozwoju Osobistego pomoże Ci w odnalezieniu swoich mocnych stron i wykorzystywaniu swoich talentów oraz umiejętności w aktywizacji zawodowej. W ARO dowiesz się również, co zrobić by pokonać trudności i bariery w przekwalifikowaniu się oraz podejmowaniu działań w celu znalezienia pracy. Tematy zajęć będą dotyczyły autoprezentacji, wywierania wpływu, wyznaczania celów osobistych, świadomej komunikacji, zarządzania czasem oraz asertywności i coachingu. A także, co ciekawego robić w czasie wolnym - czyli arteterapia.

Szkoła Językowa

Jesteś osobą zawsze gotową do nauki? Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Zapisz się na kurs! Szkoła językowa oferuje kurs języka angielskiego dla początkujących. Otrzymasz wszystkie potrzebne materiały bezpłatnie.

Akademia Rodzica

To miejsce dla każdego rodzica, który chciałby dowiedzieć się więcej na temat swojego dziecka i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z wychowaniem. Tutaj dowiesz się więcej m. in. na temat: komunikacji w rodzinie, współpracy dziecko-rodzic, kary i nagrody (wady i zalety), złości u dziecka. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych pedagogów Akademii Finansów i Rozwoju Biznesu.Chcesz się dowiedzieć jak efektywnie gospodarować swoim środkami i domowym budżetem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat instrumentów finansowych i możliwości rynkowych? Marzysz o własnym biznesie?

Zapraszamy Cię do Akademii Finansów i Rozwoju Biznesu. Tutaj poznasz sprawdzone metody gospodarowania finansami! Udział w projekcie jest bezpłatny. Oferowane zajęcia odbywać się będą na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. Terminy spotkań zostaną dostosowane do potrzeb grupy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w poniedziałki, w godzinach 17:00-19:00 pod numerem telefonu 784-753-870 lub w biurze SKA "Babiniec" przy ul. Powstańców Ślaskich 15 (budynek MOPS).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz