04 lipca 2012

Brazylijskie klimaty zagoszczą w MOKSiR

W sobotę, 7 lipca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się koncert wokalistki Gabrieli Kozyry, której towarzyszyć będzie brazylijski gitarzysta Roberto Taufic."Uma Gringa Canta Guinga" to jeden z dwóch koncertów w Polsce. Pierwszy raz muzycy zagrają w Krakowie podczas 7. Europejskiego Festiwalu Ballady, drugim występem będzie koncert w Kuźni Raciborskiej. Artyści wystąpią 7 lipca br. o godz. 19:00. Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu) dostępne w MOKSiR.

Więcej o artystach znajdziesz TUTAJ

5 komentarzy:

 1. Nie zdziwie sie ja frekwencja będzie tak jak ostatnio ;))) sprowadzajcie dalej takich wykonawców !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Więcej takich wykonawców i jeszcze dajcie wyższe ceny !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. co to znaczy "takich"?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie co WY tam w tym DK myślicie, że tu taka kultura naraz nastanie??? "Mówi jeden muzyk jazzowy do drugiego, a rzecz dzieje się w Polsce; "ostatnio wydałem płytę." na co drugi się pyta " a ile sprzedałeś?", ten pierwszy odpowiada " mało: dom, samochód...." Fajnie ze są próby, ale to narazie cały czas spełza na niczym - trzeba znaleźć powód. ja mam takie pytanie: gdzie na dzień dzisiejszy kapele metalowe, punkowe, squady hip-hop'owe z Kuźni, mają próby??? A więc powiem WAM tak: wszędzie, tylko nie w Domu Kultury! Bo cały czas, od X lat odbijały się jak od gumowej ściany. Jeśli nie wytworzy się w jednym miejscu "światek" muzyczny, artystyczny, gdzie muzycy będą się wymieniali doświadczeniami, gdzie na próbach będzie publika, gdzie wytworzy się atmosfera, to nie ma sensu zapraszać muzyków jazzowych do Kuźni Raciborskiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. To że dyrektor takiej muzyki słucha to nie znaczy że ma tylko takich artystów zapraszać. W Kuźni słucha się hip-hopu,metalu i rocka, a największą popularnością cieszy się czad u poldka. Ogarnijcie się.

  OdpowiedzUsuń