24 maja 2012

Poczekalnia na dworcu PKP została zamurowana


29 komentarzy:

 1. dawny kuźnianin24 maja, 2012 20:37

  a zamurowaliście tam niezwykle nieudaczną burmistrzynię i jej dworzan?

  OdpowiedzUsuń
 2. pania rite beznadziejna tokarska ktora nic nie potrafi, a mariolcie?? i reszte???

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zamurujcie wszystko !! usuńcie jeszcze wiatę po 2 stronie najlepiej jeszcze niech pociągi się u nas w ogóle nie zatrzymuję będzie super !!

  OdpowiedzUsuń
 4. ludzie powalilo was gdzie teraz beda przebywac kibice ?? przeciez rezerwacja miala miejsce 2 lata temu, ale pewnie władza rządząca zapomnilaidsiaa from

  OdpowiedzUsuń
 5. Tacy wszyscy jesteście mądrzy a nie wiecie że ten obiekt należy do PKP a nie Gminy. To PKP zdecydowało o tym zadaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jasne, najlepiej wszystko zamurować i pasuje, bo i po co wykorzystać dostępną przestrzeń, skoro można zamurować i nie ma żadnego problemu. Ciekaw jestem kto odpowiada za to kretyństwo, bo inaczej tego nazwać nie można, chyba, że użyć mniej cenzuralnych słów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdziwy Lelek25 maja, 2012 04:31

  Inne też murują. Na co czekałeś aż pałac kultury z tego zrobią. Lepiej ZOO były by fajne okazy. PKP jest w D... Ci co Rite umieją najeżdżać mieli się w środku zamurować i tyle. Mniej by śmierdziało.

  OdpowiedzUsuń
 8. no i gdzie tera zielok będzie stafa jarał i kapucynem przyjdzie się tera w domu pobawić

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe jaka byłaby reakcja gdyby to samo zrobiono na dworcu kolejki wąskotorowej.Tamten tor jest ślepy i nie służy nikomu do niczego oprócz rozrywki ale ma szczęście być w Rudach ;-(. Nasz otwiera okno na Świat ,ale po co to komu?

  OdpowiedzUsuń
 10. a może by tak chociaż automat z biletami postawić? To jest jakaś paranoja żeby stać w kolejce po bilet u konduktora. Chociaż z drugiej strony, w Kuźni tyle patologii, że nie wiem jak długo ten automat by postał... eh ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dworzec należy do PKP i inne dworce lepiej nie wyglądają, lepiej że to zamurowali bo przynajmniej nie wybijają szyb i tam nie śpią !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. postawmy się w sytuacji ludzi, którzy mieszkają nad stacją. Ile strachu musieli przejść podczas gdy wandale wybijali tam szyby i urządzali sobie popijawy. Lepiej niech jest to zamurowane niż ma straszyć, tak jak straszyło!!

  OdpowiedzUsuń
 13. @Polak/eM Skąd tyle pogardy dla ludzi?Osoba bez względu na to w jakiej jest sytuacji życiowej i dlaczego, jest ciągle człowiekiem i może ten "niczyj" kawałek dachu nad głową jest lepszy od żadnego.Swoją drogą to jest dalej wizytówka miasta Kuźnia Raciborska i nie chce stać gdzie indziej.

  OdpowiedzUsuń
 14. to jest koszmar...co ta cala rita wyprawia....urzad miasta tez tak zamurowac !!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. czy pani rita S. to jakas rodzina z kononowiczem ?? a moze ta sama partia polityczna ??

  OdpowiedzUsuń
 16. Prawdziwy Lelek25 maja, 2012 23:02

  A tyle lat odjeżdżałem stamtąd na studia. Ale czasy się zmieniają i PKP też, niekoniecznie na lepsze. Tylko niektóre łby się nie zmienią, miały być zamurowane na dworcu i odkopane za 1000 lat.

  OdpowiedzUsuń
 17. lelek nie kompromituj siebie i cioci.... mam tylko taka nadzieje ze te roboty wykonalo niezawodne FRB

  OdpowiedzUsuń
 18. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 19. lelek nie kompromituj siebie i cioci.... mam tylko taka nadzieje ze te roboty wykonalo niezawodne FRB

  OdpowiedzUsuń
 20. Ludzie opanujcie się! Co ma Rita do "pięknego dworca"? Najlepiej wszystko krytykować!

  OdpowiedzUsuń
 21. @xxx:jest burmistrzem miasta którego to jest wizytówką.Dopuściła do tego co widać na fotkach, poprzez brak inicjatywy.Dworzec nie stoi tam od wczoraj a stan w jakim się znajduje to efekt wielu lat "prowadzenia rozmów" lub innego niedowładu.Z tego dworca korzystają obywatele miasta którego jest władzą wykonawczą i jest to najwłaściwszy adres do narzekań ponieważ to ona nas reprezentuje wobec stron trzecich.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jak można być takim malkontentem i bezmózgowiem najlepiej oskarżyć Panią Burmistrz o suszę nieurodzaj i niepłodność sąsiada, bo o nic innego już nie można. Dworzec należy do PKP i to ta instytucja winna go wyremontować i utrzymywać bo z tego żyje. Gmina niema żadnego interesu w tym aby to remontować, w momencie gdy przyniosłoby to wymierne korzyści jak miejsce do wynajęcia na handel restauracje, jak w mieście to tak, ale na takim za....piu. Jako mieszkaniec wstydzę się takich ludzi którzy chcą wzbogacać instytucje które trwonią majątek narodowy i zapychają kieszenie polityków, a nie ratują naszych inwestycji samorządowych ”najlepiej wybudujmy jeszcze autostrady, wyremontujmy linie kolejowe i kupmy własne pociągi bo nimi jeżdżą kuźnianie z ...Nauczmy się dbać o porządek na swoim podwórku a potem dopiero krytykujmy decyzje najważniejsze od 20 paru lat w tym mieście :angry:

  OdpowiedzUsuń
 23. @hamer:Gmina nie jest po to, aby "mieć interes" ,tylko po to aby obywatele go mieli z tego ,że istnieje.Jako mieszkaniec wstydź się tego co napisałeś i przestań obrażać. Kultura ,oraz jej brak i arogancja ,to rzeczywiście cechy "polityków". Co do kupowania taboru kolejowego i utrzymywania szlaku, to coś takiego się odbywa na kolejce wąskotorowej w Rudach na ślepym torze.

  OdpowiedzUsuń
 24. Prawdziwy Lelek01 czerwca, 2012 03:56

  Tak tylko kolejka się dzisiaj sama utrzymuje. I jest do przodu finansowo. A PKP od początku nie była nie jest i chyba nie będzie nigdy. swój po prostu bredzisz jak zwykle.

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie mam zamiaru dyskutować o sytuacji w PKP ,tylko o sytuacji pasażera na tym przystanku kolejowym.Zwykła szczelna wiata rozwiązałaby problem i byłoby gdzie głowę schować. Gmina w której zamykane są szkoły powinna zadbać o możliwie komfortowe warunki dla młodzieży która musi kontynuować naukę.Nie wszyscy mają dorosłe dzieci samochód i wszystko w d.....Gdyby odrobinkę urwać z przepychu i ekstrawagancji Rud, wtedy może ta podstawowa kwestia codziennej egzystencji naszych mieszkańców miała by szansę załatwienia.Bilansować można utarg nie los ludzi :-(

  OdpowiedzUsuń
 26. hamer co ty bredzisz o "porządku na swoim podwórku",jak to właśnie na nim stoi ten upiorny budynek PKP?Jak ci ktoś na placu narobi to też nic nie zrobisz,bo to nie twoje g...?"Gmina nie ma żadnego interesu..."- ręce opadają

  OdpowiedzUsuń
 27. @swoja w tym wypadku ktoś narobił na plac sąsiada który przyjeżdża od czasu do czasu z zachodu nie poczuwam się do sprzątania jego placu, chyba że mnie oto poprosi lub mi zapłaci a tu sasiad chce mi wcisnąć "za...brudzoną" ruine i jeszcze chce za to kase. Budynek jest własnością PKP i stoi na terenie PKP, PKP stworzyło dziesiątki spółek i miedzy innymi "Dworce kolejowe PKP S.A."i ma na to kase, w momencie jak sprzeda budynek, nie da na utrzymanie ani grosza, a z tego co wiem nie chce oddać budynku tylko go sprzedać wyrzucanie pieniędzy w błoto :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 28. szkoły likwidują , dworzec zamykają , poczekalnię zamurowują , co jeszcze nas czeka w Kuźni? zamiast do przodu - to się cofamy :(

  OdpowiedzUsuń