02 kwietnia 2012

Wojtek Płachciak ponownie na podium

25 marca w Skale pod Krakowem odbył się I Puchar Polski Grapplingu Seniorów i Juniorów pod patronatem Polskiego Związku Zapaśniczego.Zawodnik "Sparty" Wojciech Płachciak zdobył I miejsce w kat. 77 Junior. Wszystkie walki zakończył przed czasem.

Dzień wcześniej odbyła się XV Liga Polski BJJ. Spartanie dobrze walczyli, lecz nie zdobyli miejsc na podium.- Pierwszy raz walczyłem w purpurowych pasach - komentuje Wojtek. Jest to kategoria zaawansowania tuż przed elitarną. Zabrakło mi jednego adwersarza do wygrania walki. Startowali również Adrian Til oraz Marek Wramba. Adrian w kat. niebieskich pasów stoczył dobrą walkę z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Marek po raz pierwszy startował w zawodach, gdzie niestety również przegrał.

Dziękujemy trenerowi Maćkowi Kriwienokowi za bardzo dobre przygotowanie. W marcu "Sparta" obchodziła swoje 5-lecie, tak więc sto lat Maćku!!!!

Fot. Z Pucharu Polski

5 komentarzy:

  1. Uwielbiam tego kolesia! :smile:

    OdpowiedzUsuń
  2. graaaatulacjee wowo ;))

    OdpowiedzUsuń
  3. Wowo jest git! Tylko pamiętajcie też o tym kiedy będzie zdobywał niższe miejsca na podium albo będzie poza nim. Prawdziwy kibic jest wierny w każdej sytuacji:)

    OdpowiedzUsuń