07 marca 2012

Ruszyła budowa chodnika

10 komentarzy:

 1. bardzo rozsądna wreszcie decyzja rady ,wreszcie nie będę brnął w błocie w drodze na śmietnik,oby tak dalej więcej na rudzkiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie fornalska drodzy radni :angry:

  OdpowiedzUsuń
 3. a co fornalska ni wiesz kaj jist???

  OdpowiedzUsuń
 4. fornalska ma drewutnię

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Fornalskiej z początkiem roku 2013r. rozpocznie się budowa mini galerii handlowej

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkaniec K.R.09 marca, 2012 16:09

  Mogli by wyremontować asfalt bo nie da się jechać dwu śladem a co dopiero autem brak słów!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. a moze metro niech postawia i co blok to stacje?

  OdpowiedzUsuń
 8. Radni na Fornalskiej coś zrobić,bo to ulica zapomniana przez miasto. Nic nie robią,a czynsz się płaci.Wszędzie robią,może drzwi wymienią w klatkach. Poldek SPONSORUJE DRZWI W SWOIM BLOKU,to i gmina powinna sie wykazac.

  OdpowiedzUsuń
 9. p. tok.....a wielka radna pierd...i to ma w d***e posiedzi pare godzinek i kaska leci a co zaraz swojej coreczce załatwi prace w młodzieżowym ośrodku wychowawczym tak jak zalatwiła synusiowi prace w biurze w rafamecie chłopak studiował bodajże historię a nagle stał się technikiem metalurgii. coś nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla wiadomości niedoinformowanego użytkownika <gmina?> synuś Pani T. ma wystarczające wykształcenie, żeby pracować na swoim stanowisku i to na Odlewni nie w Rafamecie. Jeśli się nie mylę to jako jedyny posiada wykształcenie metalurga ponieważ ma tytuł inżyniera z metalurgii i zaczął drugie studia również związane z tym kierunkiem. Także drogi użytkowniku... zazdrość,aż kipi... :laughing:

  OdpowiedzUsuń