14 lutego 2012

Autobusem do Raciborza i z powrotem znowu drożej

14 komentarzy:

 1. człowiek z ulicy14 lutego, 2012 20:04

  banda złodziei :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Do jasnej cholery !! Czy już ich całkiem w tym PKS-ie pogrzało ?? Najpierw 70 groszy w górę, teraz kolejne 50 :angry: Pytanie do pozostałych mieszkańców: czy ktoś wie może, ile czasu trzeba by do Raciborza dojść pieszo?

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 godz. bardzo szybkiego marszu. 3 godz. spokojnego marszu. 4 godz. z odpoczynkami. 5 godz. noga za nogą 6 godz. z przystankami na piwo, ale bez gwarancji dotarcia do celu :wink:

  OdpowiedzUsuń
 4. jedynym wyjsciem to tez rower no przez babice to z jakas 1godzine a przez ciechowice jakie 1.30 min tylko warunki musza byc sprzyjajace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. polecam do lektury ogólny cennik PKS http://www.pksraciborz.pl/komunikacja_zwykla . Wychodzi na to że Kużnia jest na uprzywilejowanej pozycji skoro za 21 km płacimy tylko 6,5

  OdpowiedzUsuń
 6. Bilet cały z Kuźni do Raciborza kosztuje 4,70, w a więc niemal 2 złote mniej niż autobus. Problem tylko w tym, że pociąg tak często do Racka nie jeździ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Pociąg jest wyjściem, ale dojazd do pracy na 6.00 rano niemożliwy. Kiedyś dzięki tym spacerkom do dworca miałam 8kg mniej. Wygoda. Brak konkurencji rozbestwiło PKS.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tam rozumie ten PKS ..Paliwo idzie w górę :crying: ..Wiec i bilety.. :crying: TYLKO DLA CZEGO NIE IDĄ DO CHOLERY TE WYPŁATY W GÓRĘ!!!!!! :angry:

  OdpowiedzUsuń
 9. Zatem pozostaje tylko jedno: Płacz i Płać :crying: :sad: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 10. @ dojezdny, pozostaje napisać pismo i pozbierać podpisy w Kuźni, żeby jakoś ustawić rozkład jazdy, by pociąg docierał do Raciborza także wczesnym rankiem, wysłać do burmistrza, do starosty raciborskiego, do marszałka województwa, do PR (przewozy Regionalne), zainteresować lokalną prasę o problemach z dojazdami pociągiem, o ciągle rosnących cenach za przejazd autobusem. Ja za Was tego nie zrobię, mi nie po drodze przez Kuźnię do Raciborza pociągiem.

  OdpowiedzUsuń
 11. podróżniczka16 lutego, 2012 06:55

  http://www.pksraciborz.pl/linia_specjalna_ra ciborz_kuznia_raciborska_przez_nedze

  OdpowiedzUsuń
 12. PKS do Raciborza - 6,30, samolot do Norwegii - 4zł ;]

  OdpowiedzUsuń
 13. zeby te autobusy byly jeszcze jakies wygodne szkoda gadac zlomy i brudne okna zaniedlugo nie bd widac wlasnego przystanku brud syf i hamstwo !!!4;47 rano jezdzi najbrudniejszy autobus wstyd taki raciborz bleee zero wstydu!!!

  OdpowiedzUsuń