22 września 2011

MOKSiR zaprasza na zajęcia

Zajęcia teatralne - dla grupy starszej - odbywać się będą w poniedziałki o godz. 17:00 i we wtorki od godziny 16:00, kiedy to realizowana będzie zabawa w teatr dla najmłodszych. Pierwsze zajęcia 3 i 4 października. Opiekunem będzie instruktor mgr Aneta Szczepanik-Paradowska.

***

Od poniedziałku 3 października rusza także kolejna edycja Klubu Tańca Towarzyskiego. Początek o godz. 19:30. Klub nie ma formy kursu, ale stałych zajęć. Koszt udziału w zajęciach to 10 zł od osoby.

W programie tańce standardowe i latynoamerykańskie (m. in. discofox, jive, foxtrot, walc angielski, walc wiedeński, tango, rumba, marengua, cha-cha, bachata, salsa i samba). Zajęcia odbędą się pod okiem międzynarodowej klasy tancerki i instruktorki szkół tańca m. in. w Wallhausen i Monachium, choreograf Wioletty Cabaj.

***

Kolejną rozrywką jest kurs tańca break dance, który skierowany jest przede wszystkim do młodzieży. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Kurs rozpocznie się we wtorek, 4 października o godz. 16:00, a poprowadzi go wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski w bboyingu Łukasz Jezierski a'la Jeziorskee.

Ł. Jezierski jest założycielem jednej z najlepszych polskich ekip, zwanej Lajony Kingzz a'la Lion King Crew. Jest też organizatorem takich imprez, jak "Wspólny Parkiet", "Lion Jam Style", "Floor Wars Poland" i koordynatorem niektórych polskich eventów oraz instruktorem tańca. Więcej informacji nt. Ł. Jezierskiego można znaleźć TUTAJ.

***

Również od 4 października (w każdy wtorek i czwartek o godz. 19:00) wszystkie chętne panie oraz zainteresowanych panów zapraszamy na odrobinę ruchu, czyli aerobic.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz