31 maja 2011

Kolejny remis Stali

10 komentarzy:

 1. O której jest ten mecz ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że Lopez nie powinien zagrać w tym meczu , za dużo gada na boisku za mało robi. W Gaszowicach pokazał tak naprawdę co potrafi - gadać - nawet sędzia pochwalił go za to kartką.

  OdpowiedzUsuń
 3. rzeczywiście ja01 czerwca, 2011 06:21

  "Stal powoli zbiera się po chwilach słabości i konfliktów w drużynie. " a co się stało? "Mecz był wyrównany chociaż nie brakowało w nim sytuacji bramkowych." - to przeważnie jak są sytuacje bramkowe to nie może mecz by wyrównany? to chyba powinno być "Mecz był wyrównany i nie brakowało w nim sytuacji bramkowych." no, ale może się czepiam ;) zachęcałbym jednak autora relacji to głębszego zastanawiania się nad treścią :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Konflikty? Pierwsze słysze...

  OdpowiedzUsuń
 5. To będzie decydujący mecz zapraszamy na mecz , doping się przyda. Zapraszamy!!! bądźmy razem ze STALĄ KUŹNIA RACIBORSKA!!!! gramy !!! i wygramy. Ps. a gdzie rudzanin czy już zmarł, albo dostał wpierd.....l??? ciekawe?? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. PZPN PZPN JEBA... JEBA.. PZPN i tak rudy wygrają!!!!! rudy!!rudYYY walcie sie buracy z kuźni

  OdpowiedzUsuń
 7. 3:2 dla kuźni brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. rudzianin ty kolku buraczany jestes tak maly jak ta twoja pierwsza literka twojej wiochy.! kolku idz do peda.lowy naucz sie pisac ; pp ps. a tak na marginesie Rudy pisze sie z duzej litery bo to miejscowosc ;pp i nie buracy tylko buraki jak juz !

  OdpowiedzUsuń