12 kwietnia 2011

Festiwal Rękodzieła w MOKSiR

7 komentarzy:

 1. to ja poprosze 10 sztuk karków albo karek jak kto woli

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie ta świetnie prosperująca i stojąca na najwyższym poziomie szkoła zwana ZSOiT? Zero zaangażowania w cokolwiek! Wystarczyło sił tylko na brednie opowiadane na sesji rady, tak? Zamiast przygotowywać karteczki ze swoimi statystykami, pani Ala mogła przygotować swoją cudowną placówkę na Festiwal. Właśnie pokazaliście wasz poziom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sherlock - uwielbiam Cię, widzę, że czujesz blusa i rozszyfrowałeś tych darmozjadów i nierobów

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle trafne uwagi ludzi którzy sami się nie mylą. Poprzednio próbowali uczyć P. Burmistrz mówienia. Dzisiaj uczą innych pisania. Na pewno studiowali lub studiują na najlepszych uniwerkach. Więcej nie piszę szkoda klawiatury.

  OdpowiedzUsuń
 5. widać, że albo pracujesz w tej szkole, albo uważasz, że jest wspaniała i pracowita, a to, że uczniowie nie chcą do niej przychodzić i to, że na taki głupi festiwal nawet ośrodek wychowawczy potrafi coś przygotować, a zsoit nie o niczym nie świadczy. co w takim razie robi ta szkoła, skoro nie robi nic? w momencie kiedy jest na was taka nagonka powinniście stawać na głowie i postarać się trochę, przygotować coś i wziąć udział w tym przedsięwzięciu. ale właśnie widać jak wszystkim w tej szkole się chce. róbcie tak dalej. pani burmistrz i tak was uratuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "w momencie kiedy jest taka nagonka" to co by nie zrobiła ta szkoła i tak będzie źle, np.teraz się starają bo pali im się grunt pod nogami.Sam twierdzisz,że to głupi festiwal.Obecnie szkoła przeprowadza egzamin a reszta ma wolne

  OdpowiedzUsuń
 7. a właśnie, że nie!14 kwietnia, 2011 21:43

  właśnie wręcz przeciwnie, szkoła się opier***, a i tak jest och ach i pani burmistrz wszystko by zrobiła, żeby ją ocalić. każda szkoła kiedyś ma egzamin i nie jest to jakieś super wydarzenie, które uniemożliwiłoby robienie czegoś jeszcze w tym samym czasie. takie tłumaczenie...znowu im się nie chciało, nie zależało i tyle. oni nie muszę robić nic i i tak są super, pozostałe szkoły ciężko pracują na sukcesy, których nasza gmina i tak nie docenia, bo zsoit swoją wspaniałością przesłania wszystko inne :/ to jest po prostu nie fair w stosunku do tych, którzy pracują, starają się i osiągają sukcesy.

  OdpowiedzUsuń