12 kwietnia 2011

Uczcij pamięć polskich oficerów pomordowanych w ZSRR

12 komentarzy:

 1. a dlaczego nie bylo uroczystosci zwiazanych z smolenskiem ?? RITA DO DYMISJI !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co pamietam, to 11 listopada 2009 roku SP z Kuźni posadziła uroczyście Dąb Katyński. wtedy jeszcze nikomu nie sniła się katastrofa smoleńska. A Dąb katyński rośnie i zobowiązuje do pamięci o tych, ktorzy zostali zamordowani. I z pewnościa ta uroczystość nie powinna miec nic wspólnego z niedzielnym wiecem spod Pałacu Prezydenckiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Częśc pamieci zamordowanych mieszkańców ziemi raciborskiej po 1945 r ,czesc pamieci wywiezionych do obozów pracy którzy nie powrócili ,kiedy poznamy w końcu te prawdę .

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętają o zamordowanych lwowiakach, a nie pamiętają o zamordowanych Ślązakach po 1945 roku z rąk Polaków!!! Wstyd!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. czy jest w tej gminie coś (oprócz waszego cudownego pałacu-srałacu) co ci się podoba, imponuje, albo czego się nie czepiasz?

  OdpowiedzUsuń
 6. rudzanin puknij sie w łeb a poza tym przyjdą radni i za ten czas sobie skasuja( premia za wygląd)taka np. Pani Tokarska, Pan Skórka g***o wiedzą ale pieniążki lecą a nie jak tak !!!!!!! Kto jest za mną, ażeby w końcu zrobić porządek w naszej gminie. Trzeba telewizje wezwać, jak to jest że człowiek po studiach nie ma szans na prace w urzędzie( przepraszam, chyba że jesteś rodziną). Tak niestety jest mili państwo, że w Kuźni tylko układy, układziki itp. Może pamiętacie jak rok temu b*****i dziury łatał?? Ile czasu potrzebował, żeby po wycięciu asfaltu dziure załatać. To jest masakra, ta DEBATA NAD SZKOLNICTWEM, o co co ch.. chodzi pogadali 2 godziny i co??? jajco Kase zgarnęli i tyle za sesje. Taka prawda jest . Należy w końcu z tym skończyć. Ileż można?? Pytam ile?? Nie mam już słów. Jak Wy Ludzie nie zrobicie z tym porządku to będzie jeszcze gorzej. Przykro mi to mówić ale w Kuźni żeby mieć pracę trzeba mieć układy. Znam wiele przypadków, ale nie będe nazwiskami jechał. To tyle.

  OdpowiedzUsuń
 7. niestety, grupa trzymająca władzę twardo trzyma się stołków i kasy wiążącej się z nimi. jak na pierwszej sesji rady p.Kasprzyk zaproponował, żeby radni zrzekli się swoich pensji, to go wyśmiali. dopóki to parszywe pokolenie nie wymrze, to nic się nie zmieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj wy mieściuchy - prózniaki. Co ty myślisz, że skończyłeś licencjat w Chorzowie, to wszystkie urzędy przed toba otworzą? Tylko pluc na innych potarficie, a pojęcia o niczym nie macie. ten wasz radny K ..., to całą Kuźnię i miasto błaźni. jego choryzonty są na etapie przedszkola pierwotnego. Kuźnia jest małym osrodkiem i niestety wszyscy w niej nie możemy pracować, sam dojeżdżam do Opola , codziennie. I nie biadolę, tylko wracam do mojego miasteczka z dumą, bo wiem jak jest gdzie indziej. Pojedźcie do Polskiej Cerekwi, Ciska, Bierawy, Koźla, Reńskiej Wsi, itd, to zobaczycie co to jest zaścianek i biedota. Dlaczego z tamtąd kto mógł wujechał? Z dobrobytu? Nie za chlebem i pracą, bo u siebie ich nie miał. A wy ino biadolić. Do urzędu cię wprowadzić, dać pensę, nic w zamian nie rządać. Tego chcesz. I basta.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś nic się nie zmienia w obchodzeniu obchodów ,tylko flagi i hasła, a reszta identyczna z poprzednimi ,tylko dzisiaj poprawna.Gdyby zamiast nowej relacji wkleić zdjęcia ze starej ,np. 22 lipca itp. sprzed lat ,to nikt by się nie zorientował ,bo i plac i ludzie przemawiający są ci sami ,tylko dlaczego ciągle nie wierzę tym pustym oczom.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam po pierwsze mam tytuł magistra, po drugie tytuł zdobyłem w Katowicach a po trzecie Toluś to pewnie syn jakiejś tam radnej. Nie choziło mi o to ,że akurat ja musze pracować w urzędzie (srędzie) , tylko o to że radni nic nie robią , pojęcia nie mają , tylko kase biorą . Przykładów jest wiele ale nie chcę o tym pisać, bo po prostu mi się nie chce .

  OdpowiedzUsuń
 11. W programie widzę, że to będzie przemarsz.Ktoś zaprosił kompanie reprezentacyjną, czy to banda niezdyscyplinowanych cywili ma tłuc obcasami?.Punkt no. 4 jest najciekawszy.W Katyniu i pomordowano ponad 40000 ludzi, będą u nas czytać nazwiska w trakcie apelu poległych ? bo jak tak to biorę ze sobą kanapki.

  OdpowiedzUsuń
 12. a ja przytargam grilla na plegarach

  OdpowiedzUsuń