08 marca 2011

Sportowy weekend w Kuźni Raciborskiej

16 komentarzy:

 1. Może coś więcej o tym turnieju,wyniki ,składy zwycięskich drużyn .Bo z reklamą ze strony urzędu ,było fatalnie ,zero informacj .Przed wyborami to wszyscy radni okazali się kibicami przychodząc na mecz ,chociaż według moich obsrwacji nie interesowali się wogóle tym co się działo na boisku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co tu chcieć jakiś informacji skoro Urząd zrobił ten turniej na siłę. Szanowna R nie chciała się tam nawet pofatygować :( niereprezentatywny burmistrz. feeee

  OdpowiedzUsuń
 3. W kuzni I Grali:Harenczuk,Maciek,Marszolik,Brakowiecki ,Bieniewscy,Humin,Tokarski W kuzni II Grali:Cyba,W.Kilian,D.Kilian,Waleka,Fryt Dodam jeszcze ze Kuznia II grala w wielkim oslabieniu z porownaniem do Stal I a wygrali.Gratulacje chlopaki!!

  OdpowiedzUsuń
 4. panie redaktorze , a gdzie są jakieś fotki ?? przecież cykał pan zdjęcia na okrągło :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 5. nie kojarzę aby ktoś był na hali z tylkokuznia.info ten koleś co cykał foty to był z nowin! http://www.nowiny.pl/71702-druga-stal-lepsza-od-pierwszej.html

  OdpowiedzUsuń
 6. ojj biedny:( http://www.nowiny.pl/galeria/1811-druga-stal-lepsza-od-pierwszej/foto-32946.html?item=71702#/galeria/1811-druga-stal-lepsza-od-pierwszej/foto-32947.html?item=71702

  OdpowiedzUsuń
 7. jakto nikt z tylkokuźnia.pl nie był? a Leon? a Wałęka? obaj byli

  OdpowiedzUsuń
 8. Oni przeca nie pstrykali zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 9. ale turniej,szkoda gadać...kiedyś to były turnieje.no ale jaka władza taka organizacja.brawa

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z Kulfonem.

  OdpowiedzUsuń
 11. do kulfon i M-jest was dwóch,zorganizujcie wy coś,tylko że wam tylko krytyka wychodzi.Do tego anonimowa i z domowego zacisza.

  OdpowiedzUsuń
 12. Prosze tartan otworzyc droga WŁADZY bo nie ma gdzie grac!! a nie oszczedzac na nim bo szkoda WAM kolesiowi zaplacic 500zl na miesiac za pilnowanie. Dla jaj to sobie mozecie cyrk wybudowac MY CHCEMY GRAC!!! :angry:

  OdpowiedzUsuń
 13. do ja powiem tylko tyle jak bym był u władzy to bym to zrobił i nie broń wielce bo jak uważasz że ten turniej był taki super to oklaski również dal Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 14. telnow to druzyna w kturej gra tylko jeden pracownik firmy telnow

  OdpowiedzUsuń
 15. niewazne kto:)14 marca, 2011 06:59

  a dokladnie to wlasciciel firmy :smile:

  OdpowiedzUsuń
 16. eeee.... pokraaaki... :laughing:

  OdpowiedzUsuń