01 marca 2011

Dłużnicy ZGKiM w Kuźni trafią do Rejestru Dłużników

5 komentarzy:

 1. Nareszcie zaczęli coś z tym robić. Rozumiem ludzi, którzy naprawdę nie mają na czynsz ale w naszej Kuźni jest masa ludzi, którzy sobie nie płacą, bo niby co im zrobią. Eksmitować i tak nie mają gdzie to po co płacić!!! A później dostajemy po trzy podwyżki w ciągu roku, bo jakoś trzeba wyrównać to co inni nie płacą!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu! Już dawno temu trzeba było zrobić porządek ze złodziejami gminnych pieniędzy ale bardziej restrykcyjnie. Powinno się dłużników wyrzucić na bruk a mieszkania dać chętnym młodym, którzy czekają na jakikolwiek przydział. Tyle w temacie

  OdpowiedzUsuń
 3. Proste, nie płaci to dziękuję... Na miejsce czeka kolejnych 10ciu.... zróbcie coś z tym i rozwińcie temt mieszkań dla tych którzy naprawde szukają i chcą płacić byleby mieć swój kąt... :smile:

  OdpowiedzUsuń
 4. nie ja ale podpisuje się pod tym02 marca, 2011 03:28

  To wcale nie jest duża kwota jak na miasto i gminę Kuźnia Raciborska. Uważam , iż należy sprawdzic czy któś zalega zaleddwie z kwotą 200 zł. bo zaniedbuje wpłat , czy też został bezrobotnym,zachorował ma dzieci a małe dochody w stosunku do rosnących kosztów utrzymania. Niech radni i Pani Burmistrz się zastanowią nad narastającym problemem zubażania społeczństwa i sprawami bezrobocia.Konstytucyjnym obowiązkiem Państwa Polskiego jest pomoc obywatelowi w jego codziennej egzystencji. A tymczasem rząd obciął fundusze na pomoc bezrobotnym o 4 ml. zł a na pomoc socjalną o 2 ml. zł w tym roku. Zdaje się , iż urzędnicy i radni w Kuźni biorą przykład z góry. Ludziom trzeba pomóc, rozłożyć zaległości na raty i.t.p.Nie bądźcie bezduszni bo kiedyś i Was to może spotkać.

  OdpowiedzUsuń
 5. kuźnia to siedlisko ludzi, którzy nie robią, bo im się nie chce. 90% bezrobotnych w kuźni to patologia, która z własnego wyboru żeruje na mopsie. dla takich ludzi nie powinno być żadnych więcej ulg. nie płacisz za mieszkanie, bo cię nie stać, jesteś bezrobotny? odpracuj to choćby zamiatając chodniki - proste! :)

  OdpowiedzUsuń