11 stycznia 2011

Biedronka już otwarta

31 komentarzy:

 1. Po ile cukier? :wink:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kerownik sklepu biedronka Pan Sebastian Kolarczyk oraz jego zastepcy bardzo zle traktuja swoich pracowników...sa beszczelni,brak tolerancji...

   Usuń
  2. powinna sie zminic cala ekipa kerownictwa.kombinatory...i ludzie w pracy to do nich nikt biedronka kuznia raciborska

   Usuń
  3. pisze bo jestem klientka biedronki i slyszalam wiele rzeczy na wlasne uszy szok...

   Usuń
 2. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie z Kuźni potrafią tylko obrażać... Widzę, że :-( wykazuje odrobinę poczucia humoru, przynajmniej jeden :smile: Macie tam ruchome schody? :laughing: :laughing: :laughing: http://www.youtube.com/watch?v=elOTc-dlEtM

  OdpowiedzUsuń
 6. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 9. do rudzianin. Tu powinny być komentarze o Biedronce , a nie Twoje wypociny na tematy nie związane z e sklepem.I już.!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pytałem o cukier? Pytałem. Zaczęli wyzywać od trola? Zaczęli.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rudzianin jak chcesz wiedzieć po ile cukier albo czy są ruchome schody to zapraszamy do Kuźni, a założę się że już i tak byłeś na zakupach w naszej "Biedroneczce" :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 12. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 13. Drodzy czytelnicy portalu tylkokuznia.info. Nie zamieszczamy komentarzy nie związanych z tematem. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny pod komentarzami. Przypominamy, że istnieje forum tylkokuznia.info gdzie można poruszać swoje tematy. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 14. przeraził mnie dziś tłum rozszalałych bab. ludzie zwariowali, bo chyba nie wiedzą, że biedronka jest czynna nie tylko dziś, ale będzie tu też jutro i pojutrze itd. jutro mania minie i pójdę tam na zakupy jak normalny człowiek, a nie jak hiena :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Komentarz usunięty przez Administratora z powodu naruszenia regulaminu!

  OdpowiedzUsuń
 16. oj rudzianin ty juz lepiej siedz cicho i skocz po cukier jak ci sie nudzi, moze sobie zycie oslodzisz

  OdpowiedzUsuń
 17. Spokojnie. Po chwilowym szale większość i tak wróci tam gdzie wychodzi zaopatrywać się najkorzystniej. Do MOPS-u i dyrektora Grygiera

  OdpowiedzUsuń
 18. Oj Dioda Dioda ale Ty zawistna jesteś... Ale mimo, że jesteś w błędzie to dobrze, że zwróciłaś na to uwagę;) Parking pod Biedronką wykonywała akurat inna firma - i tu mamy kolejny przykład, że firmy z poza Kuźni Raciborskiej wcale nie są takie wspaniałe jak wszyscy sobie wyobrażają! Jak już stopnieją śniegi, przyjrzyjcie się również, wszyscy mili Państwo, formie wykonania nowych chodników wzdłuż remontowanej drogi wojewódzkiej - ja skomentuję to jednym delikatnym słowem - KIEPSKO :tongue: Wszyscy mają pretensje jak w Kuźni wykonuje coś firma p.Bandurskiego - teraz macie porównanie. Przejdźcie się po Kuźni, popatrzcie na robotę FRB J-B(między innymi: chodnik Moniuszki, osiedlowe parkingi, parking przy Tomi Markecie itd.) i porównajcie do tego partactwa pod biedronką czy przy nowej drodze. Wasze pretensje są bezpodstawne z dwóch powodów - 1. Kto ma u nas pracować jak nie my sami?? Czemu mamy sprowadzać i dawać zarabiać ludziom z innej Gminy? Czemu ludziom(kuźnianom) pracującym u p.B ma brakować pracy?; 2. Ich praca niczym nie odstaje od innych, a często jednak przewyższa jakość ich wykonania!

  OdpowiedzUsuń
 19. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 20. Droga redakcjo, bardzo dobrze że usuwacie niemądre komentarze bo niektórzy zrobili sobie forum dyskusyjne-pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. @Ks Wiesz co było w moim komentarzu, że został usunięty? Było o biedronce i o ogólnym rozczarowaniu mieszkańców Kuźni, ale to oczywiście komentarz niezgodny z regulaminem, ale komentarz o firmach budowlanych z Kuźni jest zgodny z regulaminem w informacji o Biedronce. Zapomniałem, że nazwa portalu wskazuje na preferencje, jakie mają być tutaj ukazywane :wink: Ten komentarz pewnie też zostanie usunięty, w przeciwieństwie do Twojego... :laughing: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 22. No i mamy BIEDRONKE i jest DOBRZE :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 23. Wykonawcą prac przy "Biedronce", jak i wokół niej nie jest firma z Kuźni Raciborskiej. Tak więc komentarze zawierające wszelkie insynuacje niepoparte dowodami, a godzące w dobre imię danej osoby czy firmy będą przed Redakcję usuwane.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ach Biedronka... Co to za sklep w którym nie można płacić kartą bankomatową. Mamy 2011 rok!!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Zawiedziony pewnie nigdy nie pracowałeś w sklepie i nawet nie wiesz że płacenie kartą przynosi nie tylko przyjemność, bo nie trzeba iść do bankomatu ale również problemy dla właścicieli sklepu, bo a to pomyli się sprzedawca, a to klient robi problemy bo nie ma środków na koncie a upiera się że ma, również w bankach zdarzają się różne awarie i nie można płacić kartą, a klienci oczywiście obwiniają sklep itp. Bankomaty masz nie daleko, a spacerek na pewno nie zaszkodzi.

  OdpowiedzUsuń
 26. @dos No nie rozśmieszaj mnie :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Co powiesz o tym, że w wielu krajach, chyba nawet nasza współczesna Moskwa (czyli Bruksela dla nieobeznanych) pracuje nad tym, żeby transakcje powyżej pewnej kwoty były dokonywane bezgotówkowo, może problemem dla STONKI jest prowizja pobierana od sklepu za takie transakcje? :laughing: Porażka :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 27. Biedronka akurat nie ma płatności kartą i to ich wybór i z tego co wiem to w żadnej Biedronce kartą nie zapłacisz, a jak się komuś nie podoba to jest proste rozwiązanie tego problemu. Macie na Kuźni masę innych sklepów gdzie kartą się płaci więc problemu nie ma!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. do dos Sprzedawca może sie pomylić nawet przy wydawaniu gotówki, więc to nie tłumaczenie. Awaria w banku? Równie dobrze może być awaria w dostawie prądu czyli jego brak, a wtedy nawet gotówką nie zapłacisz bo kasa działac nie będzie! Pozatym mozliwość płacenia kartą nie odbiera możliwośći płacenia gotówką, więc potencjalnych klientów może być jedynie więcej!

  OdpowiedzUsuń