19 listopada 2010

Wybory samorządowe już w niedzielę!

25 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwycięscy :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki sondaż jest niepoważną manipulacją. Dla formalności informuję, że jest to niedopuszczalne. Wiarygodność zerowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. na nowej sondzie jakos niema 5 tys. głosów...... !!!!!!!! :wink:

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Pawła Machy!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. to ja ----nierob prowokacji

  OdpowiedzUsuń
 6. hehehe a co boisz się że to prawda?

  OdpowiedzUsuń
 7. O której będzie coś wiadomo?

  OdpowiedzUsuń
 8. Niczego sie nie boje natomiast forum sluzy do opini a nie do siania prowokacji oczywiscie mam na mysli tylko kulturalnych ludzi.Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 9. ale ja tylko gratuluję Pawłowi bez względu na wynik! Poza tym jest tak napięta atmosfera że trzeba ją rozluźnić! Pozdrawiem wszystkich kandydatów i Pawła i Witka i Ritę!!! (ale trzymam kciuki za Pawłem)

  OdpowiedzUsuń
 10. no ...i fajnie że nie jesteś już zły......demokracja to nasz i wasz wybór!!!!!!!!!!!pozdrawiam wszystkich i czekam z wielkim zaciekawieniem na wynik!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bez względu na wynik wyborów chciałbym podziękować wszystkim wyborcom. Z wyrazami szacunku Paweł

  OdpowiedzUsuń
 12. heheh nie niejestem zla spij spokojnie -ponoc zlosc pieknosci szkodzi hihiih no sama jestem ciekawa jakie beda wyniki(pomomo tego ze mnie to niedotyczy ) po juz od kilkunastu lat nie mieszkam w kuzni , napewno jutro cos napisza

  OdpowiedzUsuń
 13. bardzo mi się podoba to że Paweł jako jedyny kandydat podpisuje się swoim nazwiskiem i uczestniczy w dyskusji która jest bardzo trudna ,anonimowa i narażona na oszczerstwa!!!!!! Dzięki Paweł-pokazałeś klasę!

  OdpowiedzUsuń
 14. hej.a czy widzieliście wyniki sondy dotyczącej pracy ZGKiMu?w końcu może ktoś ten temat poruszy bo tam jest zbiorowisko niekompetentnych osób np pan W. itd.Niech ten kto wygra wybory zrobi z tym porządek!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. asik-masz rację -można wykorzystać tę stronę aby wytykać błędy i zmuszać Nasze Władze do naprawiania ich....każdy z mieszkańców coś ciekawego ma do powiedzenia-wystarczy wysłuchać-skorygować i naprawić!

  OdpowiedzUsuń
 16. Według nieoficjalnych informacji wyniki wyglądają mniej więcej na poziomie: R.Serafin 60% P.Macha 25% W.Cęcek 15%

  OdpowiedzUsuń
 17. jestem za..a ZGKiM funkcjonuje naprawdę źle,choćby pani kasjerka w kasie-masakra ona nie potrafi liczyć.80% bym zwolniła i w to miejsce dala nowych młodych ludzi z wykształceniem i ambicją.tam nie ma naprawdę kompetentnych ludzi, jeden na drugiego zwala każda prace.MASAKRA.Brr.....

  OdpowiedzUsuń
 18. Paweł Macha - 64% Witold Cęcek - 19% Rita Serafin - 17% :smile:

  OdpowiedzUsuń
 19. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Nowo wybranym radnym życzę powodzenia. Pamiętajcie Kuźnia jest tylko jedna-nie schrzańcie tego. Pozdrawiam-z wyrazami szacunku-Jacek Gąska

  OdpowiedzUsuń
 20. po co mi debata tej Pani która mówi obiecując wiele, a robi co innego nie dotrzymując obietnic. To spotkało mnie z jej strony cztery lata temu na jednym z spotkań przedwyborczych.Takiej Burmistrz mi nie trzeba.Gdzie honor i szlachetność!

  OdpowiedzUsuń
 21. ja tam zawsze jestem kompetentnie i 100% dobrze obsluzona,nie wiem skad bierzecie takie bzdury:/

  OdpowiedzUsuń
 22. ja tak samo,zawsze ok...wyczuwam tu jakas prowokacje !

  OdpowiedzUsuń
 23. Masz racje karol.Ta sonda to tez kpina.Ktos chce pognebic ten Zaklad,zeby samamu przejac wladze nad innymi i opluwajac innych w komentarzach zajac wysokie stanowisko.Popieram-to wszystko jedna prowokacja!

  OdpowiedzUsuń