24 listopada 2010

Praca w "Biedronce" - informacja

W imieniu czytelników portalu tylkokuznia.info zapytaliśmy o pracę w nowo budowanej "Biedronce". Otrzymaliśmy odpowiedź z Biura Obsługi Klienta, którą w całości zamieszczamy poniżej:

W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej www.karierawjmd.pl poświęconej pracy i karierze w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. w zakładce: „oferty pracy”. Po wyszukaniu interesującej oferty prosimy o wypełnienie formularza online i dołączenie dokumentów aplikacyjnych. W przypadku braku interesującej oferty, zachęcamy do złożenia aplikacji ogólnej dostępnej w zakładce: „oferty pracy / aplikacje ogólne”. Po wypełnieniu kwestionariusza, dane osoby zainteresowanej pracą zostaną zapisane w naszej bazie kandydatów. Zawsze, kiedy pojawia się nowy wakat, nasz zespół rekrutacyjny w pierwszej kolejności korzysta z istniejącej bazy
danych w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Serwis www.karierawjmd.pl został przygotowany specjalnie z myślą o kandydatach zainteresowanych pracą w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Można w nim znaleźć wyczerpujące informacje na temat firmy oraz prowadzonych przez nas działań rekrutacyjnych, skierowanych zarówno do kandydatów z doświadczeniem zawodowym, jak i studentów oraz absolwentów. Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. przykłada szczególną wagę do tego, by zatrudnionym osobom oferować rzeczywiste możliwości rozwoju. Jako Pracodawca Godny Zaufania dba nie tylko o rozwój zawodowy pracowników, ale także zapewnia pakiet motywacyjny i niezbędne wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Z poważaniem Biuro Obsługi Klienta JMD S.A.

9 komentarzy:

 1. złożyłabym podanie, bo fajna praca i zawsze to jakaś kasa, ale trzeba patrzeć perspektywicznie i rozejrzeć się za czymś bardziej ambitnym i dającym jakieś szanse na rozwój :tongue: ale ludzie - pchajcie się drzwiami i oknami, bo jest super szansa na pracę dla naszych ludzi. bierzcie zanim załapie się ktoś spoza gminy :wink:

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajrzałam na podany adres - ofert pracy brak. Kilka dni temu była jedna oferta ale to też za mało jak na nowo powstający sklep. Pozostaje nadzieja, że nabór rozpocznie się krótko przed otwarciem sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak ofert to się dziołcha zarejestruj. Masz wyraźne napisane, że jak nie ma ofert to się można zarejestrować tutaj: https://emea2.recruitmentplatform.com/apppro c/index.cfm?ID=QO7FK026203F3VBQB6G68V4CB&nPT ID=5195&jobboard=0&step=DIRECT

  OdpowiedzUsuń
 4. tzn tutaj w aplikacjach ogólnych po lewej http://www.karierawjmd.pl/praca/aplikuj.html

  OdpowiedzUsuń
 5. A co mnie obchodzą oferty pracy w Kalwarii Zebrzydowskiej i Suchym Lesie? Może jakimś cudownym sposobem znalazłeś oferty dla Kuźni? Aplikować można do miliona miejsc ale jak nie prowadzą naboru to pracy i tak nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba nie czytasz ze zrozumieniem ;) "W przypadku braku interesującej oferty, zachęcamy do złożenia aplikacji ogólnej dostępnej w zakładce: „oferty pracy / aplikacje ogólne”. Po wypełnieniu kwestionariusza, dane osoby zainteresowanej pracą zostaną zapisane w naszej bazie kandydatów. Zawsze, kiedy pojawia się nowy wakat, nasz zespół rekrutacyjny w pierwszej kolejności korzysta z istniejącej bazy danych w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów." Jeśli się zapiszesz i napiszesz że jesteś z gminy Kuźnia Raciborska to oznacza, że jak zaczną przyjmować do sklepu w Kuźni to będziesz pierwsza na liście... włącz rozumu choć trochę.

  OdpowiedzUsuń
 7. do go back: To że się zapisze i napisze że jest z Kuźni wcale nie oznacza że będzie pierwsza na liście to raz, a dwa to to, że liczą się kwalifikacje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy otwarcie biedronki??????????

  OdpowiedzUsuń
 9. Super praca 6 godzin dziennie 5 dni w tygodniu za 600 zł i oczywiście umowa na pół etatu wyzysk człowieka. Powodzenia dla tych co godzą się na ten obóz pracy

  OdpowiedzUsuń