02 lipca 2010

Przewodniczący Manfred Wrona tłumaczy

29 komentarzy:

 1. Jezu jaki wstyd,co to za facet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Facet jest super, tylko widać komuś przeszkadza i polują na niego. Trzeba go znać, aby można było rzucać oskarżenia. Różnej maści pismaki potrafia dla kilku złotych zrobić wiele. Tak jest również tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie wrona w swoich wyjaśnieniach przekonał i basta. Nie wierzę ekologom ( różnej maści ) i kierowcom super piaskarek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kuźnianie, nie dajmy opluwać ,,naszego". Możemy się z Wroną różnić w wielu sprawach, ale to towarzystwo go gnoi na czyjeś zlecenie. Nie pozwólmy - to jeden z nas. Z tego co wiem, to Wrona w naszych sprawach walczy jak lew. Doceńmy to! Ta medialna rozróba to czyste łajdactwo. Stańmy obok Wrony.

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki on super zachowuje się jak Leper jak tak bardzo walczy o nasze sprawy to dla czego nie stoi w Kuźni na moście z grabiami tam jest do 15 ton i nikt nie reaguje nawet policja a ciężarówki tam i z powrotem bez litości jak mu ktoś kiedyś szyby powybija albo zęby to się uspokoi :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z lekterem chociarz nie wiem kto to jest. Wszystko co się dzieje to dotyczy posesji jego prywatnej albo mostu koło domu. Mówię o Panu Wronie.Czyli broni tylko swojego. Do kuźnianina jak będziesz jeździł do urzędu do Rud to może zrozumiesz że to głupie rozwiązanie.PS. Podobno jest turniej piłki nożnej dnia 11 lipca o puchar zgadnijcie kogo? W Jankowicach. Dlaczego nie było rok temu? Gdzie to je st ogłoszone na internecie? A jak myślicie kto wygra ten puchar zapraszam do bugmacherów. Ludzie nie dajcie się manipulowć i dajmu Panu Wronie odpocząć niech się zajmuje swoim prywatnym terenem i mostkiem. A tak ogólnie to zobaczcie ludzie jak on parkuje jak przyjeżdża na sesję |Rady Miasta. Pozdrawiam czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 7. ktoś tu nie czytał chyba o tym co się stało i kto był tych wydarzeń autorem. Facet ma nie równo pod sufitem.Rękoczyny,nagrywarki itd.To jest spiskowa teoria dziejów.Co to za oświadczenia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Po artykule który przeczytałam o Panu Wronie to nasuwa mi się tylko jedno, pomyliły mu się funkcje. Aż kiedyś zabrnie za daleko i komuś naprawdę stanie się krzywda.

  OdpowiedzUsuń
 9. Po kilku rozmowach ze znajomymi jestem pewien, że nasz przewodniczący nie wszystkim pasuje. Więc chcą go gnoić, nie tak, to inaczej. A żaden z krytykantów nie może sobie przy nim stanąć. Tak, tak - rzucać błotem, a nóż coś się przylepi. Tymczasem ten gościu, jest wzorem wszystkiego co najlepsze. Wiem o tym i będę go bronić. Czasami jako mieszkaniec naszego miasta myślę sobie, że źle będzie, kiedy tacy jak on odejdą z samorządu? Mówię szczerze i do bólu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy w trakcie tegorocznej powodzi, byliśmy zalani w Kuźni ( nasz dom też , dwa dni czekaliśmy na pomoc żywościową z gminy. Bo nie mogliśmy wyjść z domów. Kiedy zadzwoniliśmy z tą informacją do pana Wrony, za 10 minut. na naszym placu byli strażacy z prowiantem. Podobnie było u innych osób. To jest wzór radnego, nie to co nasi. Kiedyś też słuchałam na plotki o panu Wronie, ale wiele razy sama się przekonałam o prawdzie i dzisiaj już wiem, że mnie okłamywano.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli on jest wzorem wszystkiego co najlepsze to ja "dziękuje, postoje" To trochę jak w tym żarcie o dziecku i Stalinie ;p Cieszmy się ,ze tylko okładał kijem... I może mamy go jeszcze naśladować? Gdy tacy jak on odejdą , to w końcu będzie spokój i zgoda w całej Gminie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Do ,,w" - Mam nadzieję, że twoja żółć nie jest niczym poparta. Rzucasz błoto w ciemno, a w życiu tego chłopa nie spotkałeś. Wysiadaj, boś cienias i basta. A ta twoja gmina jest jak ty sam. Cieniarska i już.

  OdpowiedzUsuń
 13. wszystko wskazuje na to że jakbyśmy jeszcze ze trzech p.Manfredów mieli to kryzys w Europie zażegnany :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 14. do lekter: wiesz stary, nie trzeba jeszcze kilku przewodniczących ( piszesz Manfreda). Wystarczy ten jeden, ale w naszej gminie. Ten człowiek tyra dla gminy w sposób niewyobrażalny. Mało kto o tym wie! Stąd taka opinia. Zresztą p. Wrona w sposób kapitalny współpracuje z panią Ritą i innymi urzędnikami. Nawet nie masz pojęcia ile dobrego zrobił dla gminy ten duet. To nie są standardy. Problem polega na tym, że nie rozgłaszają tego wszem i wobec. Daj temu wiarę, bo tak jest naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 15. facet ratuje życie dziecka w rzece,dostarcza żywność poszkodowanym.Z panią Ritą w parze.Co to za brednie z brazylijskiego serialu.Przez całą kadencję w sporze ,listy na łamach "Nowiny z Naszej Gminy " do burmistrza pisze ,zamiast pogadać z przyjacielem od "pary"Zostawcie wreszcie tę gminę w spokoju.Ten narcyz nie ma wstydu.

  OdpowiedzUsuń
 16. do toto- czy czasem prawda cię nie boli i źle się czujesz? Naoglądałeś się tych seriali, to żyj w swoim ,,wyimaginowanym" światku. Jak ci tak dobrze, to się męcz dalej. Prawdy i spraw oczywistych nie zawrócisz, choćbyś pukł kochaniuśki.

  OdpowiedzUsuń
 17. do kuźnianin:nie jestem "kochaniuśki"a zwłaszcza Twój.Ty już swojego masz ,co wynika z tekstów które tu wkładasz.Biorąc pod uwagę rodzaj męski nika ,którym się posługujesz ,orientacja też nie budzi wątpliwości

  OdpowiedzUsuń
 18. toto, teraz już wiem, że ci odbiło. Pa

  OdpowiedzUsuń
 19. do kuźnianin. Tak jest ale na razie tylko w twojej ocenie :sad:

  OdpowiedzUsuń
 20. do lekter: wpisz coś, bo umrę z nudów.

  OdpowiedzUsuń
 21. do kuźnianina: co to za język którego używasz? Tyrający waleczny lew do którego kupa się nie klei itd.Kim jesteś i dlaczego wypisujesz takie idiotyzmy ,boisz się ,czy Ci za to płacą?Popatrz przez okno do czego doprowadził ten samorządowiec.Szczerze podoba Ci się?Po tylu latach z nim na czele.Dzisiaj kiedy stawia się niewygodne pytania zasłania się innymi.Dlaczego ten gość nie wypisuje swoich bredni na temat Rudy przed powodzią tylko po?

  OdpowiedzUsuń
 22. do bobika:jam ci mieszczuch od zarania dziejów. I swój wiek już mam. Niejedno widziałem i słyszałem. Za okno dzięki Bogu patrzę co dnia. Nasze miasteczko zmienia się na miwre swoich miejscowości. Może ci przypomniec jak tu było przed dekadą i więcej. Ja wiem, ty nie, boś zapewne sikał w majteczki. W tym czasie zmieniali się różni burmistrze: p. Cęcek, p. \Emrich, teraz p. Serafin. I co oni byli cacy, tylko ten nikczemny Wrona? Widzisz jak mało wiesz, a jeszcze mniej widzisz przez swoje okno. Odsłoń więc kotarę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Może nareszcie kilka obcych osób poradzi sobie z kłopotem ,którego nie potrafimy rozwiązać sami.

  OdpowiedzUsuń
 24. do marko- widzisz jakiś cienaż, twoje możliwości kończą się na skleceniu prostego zdania, zresztą prymitywnego. Wzywasz innych do pomocy? Chyba tylko, żeby zrobili porządek z takimi jak ty. Cieniasy, poproś mamusię, że ci nie idzie ......

  OdpowiedzUsuń
 25. do kora:przeczytaj to co napisałaś jako kora itd."cieniaż" jest chyba przez "rz" chociaż trudno było znaleźć takie określenie w słowniku kulturalnych ludzi.Przecież to nie ja jestem chuliganem tylko "bohater" publikacji i wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 26. do marko- aleś cienki. Grasz ,,kulturalnego" brutala? Co do mojego pisania, to schodzę do twojego poziomu, byś zrozumiał. Sory niżej nie potrafię, więc w twojej główce nastana pustki. Co to za słownik - kulturalnych ludzi? Ą, ę, ... itd.

  OdpowiedzUsuń
 27. Twój kolega wandal pewnie w przeciwieństwie do mnie wznosi się na wyżyny intelektu i potrafi zrozumieć te wyjątkowo trudne teksty którymi nas wszystkich raczysz.

  OdpowiedzUsuń
 28. Normalny, sama bym tak postąpiła jakby ktos mi właził z buciorami na posesje i łamał przepisy dwa metry od domu:) :wink:

  OdpowiedzUsuń
 29. pieniacz i socjopata jeżeli to co piszą w artykułach jest prawdą.

  OdpowiedzUsuń