29 lipca 2010

Folkoperacja i Arka Noego na "Zakończenie Lata"

Festyn - jak co roku - odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Organizatorami całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz ZSOiT.

W sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 15:00. Na scenie zaprezentują się młodzi artyści występujący na co dzień w różnorodnych grupach artystycznych działających przy MOKSiRze. Godzinę później odbędzie się konkurs karaoke dla przedszkolaków, a o godz. 17:00 rozpocznie się Wielka BEATwa, czyli konkurs Beatboxu, prowadzony przez znanego w Polsce mistrza tego rodzaju sztuki - Arcziego.

Image and video hosting by tylkokuznia.info


Swoim występem o godz. 18:00 uraczy zgromadzonych mieszkanka Budzisk - Karolina Wojtoszek - zdobywczyni nagrody publiczności w IV edycji konkursu wokalnego, zaś pół godziny później sceną zawładnie raciborska kapela Funk4Fun. Pierwszy dzień festynu zakończy polsko-czeska kapela Folkoperacja.

Interesująco zapowiada się także drugi dzień festynu. Tego dnia odbędzie się kolejny już - XIII Rodzinny Rajd Rowerowy, wiodący szlakiem pożaru z 1992 r. Start o godz. 13:30 (zapisy od 13:00). Program sceniczny w niedzielę otworzą "Szkolne Hity", czyli prezentacje przygotowane przez uczniów ZSOiT. O godz. 16:00 w świat znanych przebojów wprowadzi kuźnian Dominika Zawada - zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu wokalnego. Pół godziny później na scenie pojawi się grupa The Mesis, zaś o 18:00 rozpocznie się koncert gwiazdy niedzielnego wieczoru - Arki Noego. Imprezę zakończy zespół Pompa Band.

Tekst zaczerpnięty z www.raciborz.com.pl

10 komentarzy:

 1. Nic specjalnego ale dobre i to --w Nrdzy i tak jest o 100% lepiej.Milej zabawy

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to się mówi zawsze coś ale mało tych koncertów i zabaw w kuźni

  OdpowiedzUsuń
 3. zabawy i alkoholu nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. brzmi interesujaco :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy tylko płaczą że w Kuźni nic nie zrobią, ale jak zrobią to ludzie i tak nie przyjdą. Widocznie na wsi Nędza ludzie mają kasę i potrafią się bawić, a zaskakujące jest to że są bardzo zorganizowani. :wink:

  OdpowiedzUsuń
 6. bo przykro mi to stwierdzic ale czemu zawsze wszystko dzieje sie we wsiach obok?? :sad: :sad: :sad: w kozi bedzie duo fenix z tv silesi, u nas arka noego, no totalna porażka :angry: :angry: :angry: ale moze ludzie bede sie bawic;/

  OdpowiedzUsuń
 7. DJ będzie Księdzem?

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko narzekacie, to od Kuźni zależy czy przyjdzie i jak się będzie bawić. Sprawcie Kuźnianie aby u nas było lepiej:)

  OdpowiedzUsuń
 9. W razie niepogody ,festyn odbedzie się na hali ZSOiT. Czy organizatorzy(MOKSIR) wiedzą ,że tam trwa remont hali??????????. A parkiet to jedno wielkie zero.

  OdpowiedzUsuń