03 kwietnia 2010

Lewiatan ruszy w maju?

Już wiemy, że w miejsce sklepu "Merkury" przy ulicy Moniuszki, będzie Polska Sieć Handlowa "Lewiatan". Natomiast nieznany jest termin otwarcia sklepu. Według naszych ustaleń będzie to przełom maja i czerwca 2010 r.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym i, która będzie w stanie bronić jej uczestników przed konkurencją ze strony zewnętrznych sieci handlowych. Cel ten jest sukcesywnie realizowany. Dzięki pracy i zaangażowaniu polskich przedsiębiorców Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 2.200 rzetelnych i solidnych placówek handlowych oraz może liczyć na dalszy, intensywny rozwój.

Image and video hosting by TinyPic


Polska Sieć Handlowa Lewiatan zrzesza placówki handlowe na zasadzie franczyzy, której istota polega na zaoferowaniu kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Franczyzobiorca prowadzi działalność zgodnie z założeniami Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, a w zamian zyskuje bezpośrednie i pośrednie korzyści, jak na przykład możliwość posługiwania się znakami towarowymi, dostęp do wiedzy i pomocy technicznej, realizację wspólnej polityki handlowej.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan swoją politykę realizuje poprzez centralę - Lewiatan Holding S. A. z siedzibą we Włocławku oraz regionalne Spółki Operatorskie, które na podstawie zawartych umów budują i koordynują sieć sklepów w określonych regionach.

Źródło: www.lewiatan.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz