wtorek, 8 marca 2011

Sportowy weekend w Kuźni Raciborskiej

16 komentarzy:

ayala pisze...

Może coś więcej o tym turnieju,wyniki ,składy zwycięskich drużyn .Bo z reklamą ze strony urzędu ,było fatalnie ,zero informacj .Przed wyborami to wszyscy radni okazali się kibicami przychodząc na mecz ,chociaż według moich obsrwacji nie interesowali się wogóle tym co się działo na boisku.

krancz pisze...

Co tu chcieć jakiś informacji skoro Urząd zrobił ten turniej na siłę. Szanowna R nie chciała się tam nawet pofatygować :( niereprezentatywny burmistrz. feeee

widz pisze...

W kuzni I Grali:Harenczuk,Maciek,Marszolik,Brakowiecki ,Bieniewscy,Humin,Tokarski W kuzni II Grali:Cyba,W.Kilian,D.Kilian,Waleka,Fryt Dodam jeszcze ze Kuznia II grala w wielkim oslabieniu z porownaniem do Stal I a wygrali.Gratulacje chlopaki!!

yogi pisze...

panie redaktorze , a gdzie są jakieś fotki ?? przecież cykał pan zdjęcia na okrągło :laughing: :laughing:

fotel pisze...

nie kojarzę aby ktoś był na hali z tylkokuznia.info ten koleś co cykał foty to był z nowin! http://www.nowiny.pl/71702-druga-stal-lepsza-od-pierwszej.html

ojj pisze...

ojj biedny:( http://www.nowiny.pl/galeria/1811-druga-stal-lepsza-od-pierwszej/foto-32946.html?item=71702#/galeria/1811-druga-stal-lepsza-od-pierwszej/foto-32947.html?item=71702

the pisze...

jakto nikt z tylkokuźnia.pl nie był? a Leon? a Wałęka? obaj byli

fotel pisze...

Oni przeca nie pstrykali zdjęć

kulfon pisze...

ale turniej,szkoda gadać...kiedyś to były turnieje.no ale jaka władza taka organizacja.brawa

M pisze...

Zgadzam się z Kulfonem.

ja pisze...

do kulfon i M-jest was dwóch,zorganizujcie wy coś,tylko że wam tylko krytyka wychodzi.Do tego anonimowa i z domowego zacisza.

piszczek pisze...

Prosze tartan otworzyc droga WŁADZY bo nie ma gdzie grac!! a nie oszczedzac na nim bo szkoda WAM kolesiowi zaplacic 500zl na miesiac za pilnowanie. Dla jaj to sobie mozecie cyrk wybudowac MY CHCEMY GRAC!!! :angry:

kulfon pisze...

do ja powiem tylko tyle jak bym był u władzy to bym to zrobił i nie broń wielce bo jak uważasz że ten turniej był taki super to oklaski również dal Ciebie.

anonim pisze...

telnow to druzyna w kturej gra tylko jeden pracownik firmy telnow

niewazne kto:) pisze...

a dokladnie to wlasciciel firmy :smile:

bzykbzyk pisze...

eeee.... pokraaaki... :laughing:

Prześlij komentarz