niedziela, 16 stycznia 2011

Kuźnianie kibicowali w Sapporo


Zdjęcia pochodzą z portalu "Nasza-Klasa" z galerii Henryka Kochmańskiego, pracownika "Rafametu", przebywającego obecnie na delegacji w Japonii.

12 komentarzy:

zos pisze...

Jak zwykle Polska górą z browarem w ręce.

maciek pisze...

gratulacje za spostrzegawczość zos :D Ale skąd wiesz, że tą cieczą w kubku było piwo? :D

zazulka pisze...

No właśnie zos, skąd wiesz, że to piwo, a nie np. Sake :)

kibic pisze...

W tym roku także kibicowali pracownicy Rafametu. :tongue:

Redakcja pisze...

@kibic - tak przypuszczamy, że to pracownicy Rafametu, raczej nikt z Kuźni by się nie wybrał tylko z okazji skoków :) Przy okazji zwracamy się z prośbą do osób i znajomych tych osób o nadesłanie zdjęć z Sapporo oraz napisanie ludzi, którzy tam przebywają. Pozdrawiamy!

gruby bolo pisze...

heh, i Rudzanin siedzi cicho, bo nie ma jego Rud, a jest Kuźnia ;PPP

bobek pisze...

Hehe... spoko, braciszek wymiata w tej czapeczce :)) :laughing:

kolo pisze...

chcesz powiedzieć że to Twój brat?

ghost pisze...

Fajnie, że Kuźniczanie byli widoczni w Japonii. Tylko mam nadzieję, że żaden Japończyk nie wybierze sie do naszego "miasta" o wygladzie wsi. I mam nadzieję, że nie będzie spacerował np. chodnikiem przy ul. Kościelnej przy cmentarzu i nie będzie musiał deptać po resztkach pozostałych z wycinki dzrzew!I przez przypadek nie zobaczy placu przy salce, i nie przerazi się jego wyglądem. Na marginesie dobre firmy sprzatają po sobie. I mam nadzieję, że nie będzie jeździł samochodem po drogach naszego "miasta" bo w dziurach niedługo będzie można hodować ryby! Tak na marginesie to w ZGKiM wszyscy mają urlop? A Pani burmistrz nie ma żadnego nadzoru nad służbami odpowiedzialnymi za czystość naszej wsi?!

zos pisze...

GHOST ma całkowitą rację. POPIERAM !!!!!!!!!!!!

!!! pisze...

do ghost-nie wiem czy twój przypadek jest uleczalny,ale wątpię.Spróbuj napisać na temat,bo ci się artykuły pomyliły.A byłeś już gdzieś poza granicą naszej gminy?

bobek pisze...

Jednak to nie mój brat... ponoć gdzieś poza kadrem stoi :/ a taki podobny

Prześlij komentarz