piątek, 19 listopada 2010

Wybory samorządowe już w niedzielę!

25 komentarzy:

Rudzanin pisze...

Gratulacje dla zwycięscy :laughing: :laughing: :laughing:

kinga pisze...

Taki sondaż jest niepoważną manipulacją. Dla formalności informuję, że jest to niedopuszczalne. Wiarygodność zerowa.

ciekawy pisze...

na nowej sondzie jakos niema 5 tys. głosów...... !!!!!!!! :wink:

Rudzanin pisze...

Byłem! :smile:

to ja pisze...

Gratulacje dla Pawła Machy!!!

akaj pisze...

to ja ----nierob prowokacji

to ja pisze...

hehehe a co boisz się że to prawda?

ciekawski pisze...

O której będzie coś wiadomo?

akaj pisze...

Niczego sie nie boje natomiast forum sluzy do opini a nie do siania prowokacji oczywiscie mam na mysli tylko kulturalnych ludzi.Powodzenia

to ja pisze...

ale ja tylko gratuluję Pawłowi bez względu na wynik! Poza tym jest tak napięta atmosfera że trzeba ją rozluźnić! Pozdrawiem wszystkich kandydatów i Pawła i Witka i Ritę!!! (ale trzymam kciuki za Pawłem)

akaj pisze...

Powodzenia

to ja pisze...

no ...i fajnie że nie jesteś już zły......demokracja to nasz i wasz wybór!!!!!!!!!!!pozdrawiam wszystkich i czekam z wielkim zaciekawieniem na wynik!

Paweł Macha pisze...

Bez względu na wynik wyborów chciałbym podziękować wszystkim wyborcom. Z wyrazami szacunku Paweł

akaj pisze...

heheh nie niejestem zla spij spokojnie -ponoc zlosc pieknosci szkodzi hihiih no sama jestem ciekawa jakie beda wyniki(pomomo tego ze mnie to niedotyczy ) po juz od kilkunastu lat nie mieszkam w kuzni , napewno jutro cos napisza

to ja pisze...

bardzo mi się podoba to że Paweł jako jedyny kandydat podpisuje się swoim nazwiskiem i uczestniczy w dyskusji która jest bardzo trudna ,anonimowa i narażona na oszczerstwa!!!!!! Dzięki Paweł-pokazałeś klasę!

asik pisze...

hej.a czy widzieliście wyniki sondy dotyczącej pracy ZGKiMu?w końcu może ktoś ten temat poruszy bo tam jest zbiorowisko niekompetentnych osób np pan W. itd.Niech ten kto wygra wybory zrobi z tym porządek!!!

to ja pisze...

asik-masz rację -można wykorzystać tę stronę aby wytykać błędy i zmuszać Nasze Władze do naprawiania ich....każdy z mieszkańców coś ciekawego ma do powiedzenia-wystarczy wysłuchać-skorygować i naprawić!

W11 pisze...

Według nieoficjalnych informacji wyniki wyglądają mniej więcej na poziomie: R.Serafin 60% P.Macha 25% W.Cęcek 15%

asik pisze...

jestem za..a ZGKiM funkcjonuje naprawdę źle,choćby pani kasjerka w kasie-masakra ona nie potrafi liczyć.80% bym zwolniła i w to miejsce dala nowych młodych ludzi z wykształceniem i ambicją.tam nie ma naprawdę kompetentnych ludzi, jeden na drugiego zwala każda prace.MASAKRA.Brr.....

Okręg nr 2 pisze...

Paweł Macha - 64% Witold Cęcek - 19% Rita Serafin - 17% :smile:

Jacek Gąska pisze...

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Nowo wybranym radnym życzę powodzenia. Pamiętajcie Kuźnia jest tylko jedna-nie schrzańcie tego. Pozdrawiam-z wyrazami szacunku-Jacek Gąska

wyborca pisze...

po co mi debata tej Pani która mówi obiecując wiele, a robi co innego nie dotrzymując obietnic. To spotkało mnie z jej strony cztery lata temu na jednym z spotkań przedwyborczych.Takiej Burmistrz mi nie trzeba.Gdzie honor i szlachetność!

judyta pisze...

ja tam zawsze jestem kompetentnie i 100% dobrze obsluzona,nie wiem skad bierzecie takie bzdury:/

karol pisze...

ja tak samo,zawsze ok...wyczuwam tu jakas prowokacje !

Hanys pisze...

Masz racje karol.Ta sonda to tez kpina.Ktos chce pognebic ten Zaklad,zeby samamu przejac wladze nad innymi i opluwajac innych w komentarzach zajac wysokie stanowisko.Popieram-to wszystko jedna prowokacja!

Prześlij komentarz