czwartek, 30 września 2010

"Unikat" nadal najlepszy

7 komentarzy:

asd pisze...

Bo pod Lewkiem mozna spotkac bardzo sympatycznych panow Żuli!

liczygrosz pisze...

Unikat jest za drogi! Ludzie! Gdzie wy kupujecie? Przecież tam są czasem różnice 2zł na produkcie. Ostatnio widziałem W Unikacie kawa Maxwell czy jakaś tam (w promocji) 11.99 a u Czerwiczki (bez promocji) 9.99...

klient pisze...

Liczy grosz wiesz ja wolę zrobić te zakupy spokojnie, nie potykać się o skrzynki(osobiście znam przypadek jak kobieta potknęła się tam o skrzynkę i porządnie stłukła rękę),w czystości i przynajmniej wszystko jest w Unikacie porządnie i ładnie poukładane, no i oczywiście asortyment o wiele większy niż u |Pani Czerwik.

teresa pisze...

Jeszcze trzy miesiące temu robiłam zakupy tylko w Unikacie. Ale zauważyłam, że ceny wielu artykułów nie pokrywały się. Na półce była inna cena, a na kasie inna (zazwyczaj wyższa) Dlatego zaczęłam kupować w sklepie Kamila Czeriwka, który ma nieciekawy wystrój, ale kusi bardzo niskimi cenami.

klientka pisze...

Czerwik kusi niskimi cenami :laughing: :laughing: :laughing: A zauważyliście że nie na każdym towarze jest cena i później przy kasie nabijają ceny z pamięci,a skąd wiecie że rawidłowe??? W ogóle paragon jest tak opisany że nie sposób dojść do tego czy cięnie oszukano!!!

eM pisze...

Unikat - dobra lokalizacja, miła obsługa, estetycznie ;)Chętnie tam chodzę. Lewiatan - dobre ceny, wiele produktów Lewiatan jest na prawdę dobra a cena niska ;) dość często ostatnio tam chodzę. K. Czerwik - zła lokalizacja i jakoś tak niezbyt estetycznie tam jest ;/ praktycznie tam nie chodzę.

pelasia pisze...

bardzo lubię robić zakupy w Unikacie .Jest tam bardzo miła obsługa, są częste promocje ,sklep jest czysty zadbany

Prześlij komentarz