30 września 2010

"Unikat" nadal najlepszy

7 komentarzy:

 1. Bo pod Lewkiem mozna spotkac bardzo sympatycznych panow Żuli!

  OdpowiedzUsuń
 2. Unikat jest za drogi! Ludzie! Gdzie wy kupujecie? Przecież tam są czasem różnice 2zł na produkcie. Ostatnio widziałem W Unikacie kawa Maxwell czy jakaś tam (w promocji) 11.99 a u Czerwiczki (bez promocji) 9.99...

  OdpowiedzUsuń
 3. Liczy grosz wiesz ja wolę zrobić te zakupy spokojnie, nie potykać się o skrzynki(osobiście znam przypadek jak kobieta potknęła się tam o skrzynkę i porządnie stłukła rękę),w czystości i przynajmniej wszystko jest w Unikacie porządnie i ładnie poukładane, no i oczywiście asortyment o wiele większy niż u |Pani Czerwik.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze trzy miesiące temu robiłam zakupy tylko w Unikacie. Ale zauważyłam, że ceny wielu artykułów nie pokrywały się. Na półce była inna cena, a na kasie inna (zazwyczaj wyższa) Dlatego zaczęłam kupować w sklepie Kamila Czeriwka, który ma nieciekawy wystrój, ale kusi bardzo niskimi cenami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czerwik kusi niskimi cenami :laughing: :laughing: :laughing: A zauważyliście że nie na każdym towarze jest cena i później przy kasie nabijają ceny z pamięci,a skąd wiecie że rawidłowe??? W ogóle paragon jest tak opisany że nie sposób dojść do tego czy cięnie oszukano!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Unikat - dobra lokalizacja, miła obsługa, estetycznie ;)Chętnie tam chodzę. Lewiatan - dobre ceny, wiele produktów Lewiatan jest na prawdę dobra a cena niska ;) dość często ostatnio tam chodzę. K. Czerwik - zła lokalizacja i jakoś tak niezbyt estetycznie tam jest ;/ praktycznie tam nie chodzę.

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo lubię robić zakupy w Unikacie .Jest tam bardzo miła obsługa, są częste promocje ,sklep jest czysty zadbany

  OdpowiedzUsuń