czwartek, 8 lipca 2010

Nieobozowa Akcja Letnia uczy i bawi

www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info


www.tylkokuznia.info

24 komentarze:

a pisze...

no super, super.

P.M pisze...

dziękuję za zagospodarowanie wolnego czasu mojego dziecka

dj pisze...

te 3 stare bulwy to do GNOJKA I UTOPIC

Tekla pisze...

Sam trepie idź do gnojoka, bo chyba zamiast mózgu, masz gnojówkę :angry:

Bono pisze...

Widzę że w Kuźni też maja swojego Palikota. Nazywa się dj?

Kinga pisze...

Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki :smile:

mieszkanka pisze...

Gratuluje pomysłu!!! Kuźniańskie dzieci przynajmniej się nie szwendają bez celu po osiedlu w takie piękne dni :smile:

BOBI pisze...

JEST SUPER TYLKO JEDEN KOLES MNIE WKURZA :wink:

bp pisze...

do dj ty jesteś polglubkiem bezmuzgowcem ty idz do gnoju moje dziecko bezmuzgowcu sobie chwali kretynie chociaż cos sie dzieje widać skąd sie wywodzisz :laughing: :laughing: :tongue:

do DJ pisze...

DJ= PALIKOT idź się leczyć!!!natychmiast , bo stanowisz zagrożenie dla społeczeństwa, a szczególnie dla tych małych dzieci. Ha, ha, ha :tongue: :wink: :smile:

WCZASOWICZ pisze...

Uwaga DJ, chyba Ci słońce przepaliło mózg, musisz wziąć zimny prysznic dla ochłody , może zmądrzejesz. ŻYCZĘ POWODZENIA, POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!

RODZIC pisze...

CIESZMY SIĘ ŻE NASZE DZIECI UCZESTNICZĄ W ZABAWACH , KONKURSACH, PLUSKAJĄ SIĘ W WODZIE, NIE NUDZĄ SIĘ-SZKODA,ŻE MOJE DZIECKO PRZYSZŁO OSTATNI RAZ- BO OD PONIEDZIAŁKU JEDZIEMY NA WCZASY I BARDZO TO PRZEŻYWA- DZIĘKUJĘ, DO ZOBACZENIA ZA ROK

Radek J pisze...

O,zobaczyłem uczestników(córkę mojego kumpla) naszej sąsiedniej Gminy-nic się ten drań nie pochwalił,że jego dziecko uczestniczyło w Nal-u w Kuźni Raciborskiej. Sam bym zaproponował siostrze,żeby wysłała dziecko -bo widzę że dzieci się nie nudzą.Pozdrawiam Organizatorów. Brawo Kuźnia postaraliście się!! :laughing:

bulwa pisze...

do dj- bez mózgu i czachy- może to ja jestem tą bulwą- dzięki, mam dopiero ,,naście" lat(widzę, że cieniutko, może i marnie Ci szło z biologii i nie wiesz, że z bulw wyrastają wspaniałe okazy !!! Sie ma stary -proponuję poucz, poczytaj trochę :wink:

Aga pisze...

Moje dzieci są bardzo zadowolone z zajęć.

Rodzic - nieobecnej dziś córki pisze...

Zajęcia w NAL-u są bardzo pomysłowe, córeczka jest zachwycona , uczęszcza chętnie na te zajęcia, bierze udział w konkursach.Szkoda, że tak miło spędzony czas za niedługo się skończy. Oby dopisało słońce.Dziękujemy- Rodzice

supcio pisze...

dziś było fajowo byliśmy w kuznickim gospodarstwie agroturystycznym jeździlismy na konikach,doilismy kozy ,karmilismi króliki,kury, pilismy kozie mleko jedlismy przez panią upieczone ciasto z koziego mleka pychota :tongue:

z bryczki u,,chłopca" pisze...

Ale super było w Parku Leśnym u Kaczyny w Rogowie,najbardziej mi się podobała jazda bryką z koniami ,,chłopcem i dziewczyną", którzy czasami się ścigali.Szkoda że jutro już koniec, ale jutro też ma być coś fajnego, superowego- jak nie zaśpię to pujde. :wink:

supcio pisze...

było fajowo superowo tylko słońce dało nam popalić -szkoda że ten ostatni dzień nie byliśmy dłużej, Ale dzięki dla pań opiekunek i kolegom że się ze mnom nie kłócili

,,ja,, - blondynk pisze...

Podobałó ci się moje pomalowanie? nic mi nie powiedziaeś - odpiszjak ci się podobało moje malowanko na twarzy na osrodku wodnym twoje było o.k.nic mi nie powiedzałeś ? acha widzałeś potem te włosy czerwone od K. ale śmieszne , ciekawe co mu powiedzieli w domy ale heca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plażowicz pisze...

Przeglądałem się dzisiaj zakończeniu kolonii na ,,Wodniku ,, w Kuźni R. Były nagrody,dyplomy,dzieci komicznie pomalowane, byly bardzo podekscytowane swoim wyglądem. O dziwo,gadali coś o Urzędnikach co niektórzy. Cichaczem zaczepiłem jednego z chłopców o co chodzi z tymi,, urzędasami ,,odp .że mieli przyjść chyba z Urzędu.

c,d plażowicz pisze...

Wypatrywałem ich -niestety nie dotarli O WŁADZO-Wstyd!a miałem do Was ważną sprawę.Ale ściema.ps. czasami jestem jak ta,,baba,, muszę wiedzieć co w trawie piszczy ,ale za to mam wszystko zawsze na tip ,top bez wielkiego wysiłku. Zadyma nie ma co -bo im się nie chciało iść w taki upał..ble ble ble Panowie iPanie na stołeczkach podnieście czasem 4 litery

nocny marek pisze...

Dziękuję Opiekunom za miło i aktywnie spędzony czas przez moje dziecko.

KASIA SZ pisze...

:smile:

Prześlij komentarz