12 czerwca 2024

Finał wieloboju u Wawrzynka. Znamy zwycięzców

"20 lat Polski w Unii Europejskiej" to myśl przewodnia finału szkolnego wieloboju, który odbył się we wtorek, 11 czerwca w Szkole Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.

 

W wieloboju wzięli udział uczniowie z klas 5-8. Zmagali się z quizem dotyczącym UE, sprawdzali swoją zręczność, szybkość i zwinność w różnorodnych konkurencjach, samodzielnie przygotowując niektóre z nich. - Rywalizacja była zacięta, ale zawsze w duchu "fair play" - czytamy na stronie kuźniańskiej placówki w mediach społecznościowych. Uczestnicy przygotowali też przepiękne miniatury słynnych budowli europejskich, wśród których znalazły się: Akropol, Brama Brandenburska, Krzywa Wieża w Pizie, stadion Realu Madryt, duńską uliczkę, wiatrak - symbol Niderlandów oraz Wieżę Eiffla.- Wszystkim klasom gratulujemy ogromnego zaangażowania i kreatywności, a zespołowi "Impuls" za piękne występy. Radzie Rodziców dziękujemy za cenne nagrody - podsumowuje turniej szkoła.

Wyniki Wieloboju 2024:
 
I miejsce: klasa 7b;
II miejsce: klasa 5a;
III miejsce: klasa 6a.Tytuł "Class of the day" zdobyła klasa 7b. Organizatorkami turnieju były panie: Agnieszka Derbis, Gabriela Brzeźniak i Karina Langer.

oprac. BK; fot. SP Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz