23 maja 2024

Pojedynek stand-up na deskach Kuźni Kultury! Bilety już w sprzedaży

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na wieczór z humorem. W środę, 5 czerwca o godz. 18:30 stand-upowy pojedynek na scenie stoczą znani satyrycy: Marcin Zbigniew Wojciech, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk i Bartosz Gajda.


Pojedynek stand-up to impreza, która się już nigdy nie powtórzy. Czterech komików na scenie i nowe, świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

Na scenie zobaczymy:

MARCINA ZBIGNIEWA WOJCIECHA: Występował w Polsacie, Comedy Central oraz TVP2; pracował w RMF FM. Na scenie od 18 lat. Ma ponad 35 mln wyświetleń na YouTube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, oraz stand-uper.

ŁUKASZA KACZMARCZYKA z Kabaretu Młodych Panów: Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na VHS i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne "to coś".

BARTOSZA GAJDĘ: Artysta, komik; przedstawi swój program pt. "Zwykły bohater". To przemyślenia faceta po 40-tce, który wszystko już widział, wszystko już wie, ale orientuje się, że nic nie widział i nic nie wie.  Jakie zmiany zachodzą w człowieku kiedy wkracza w wiek "średni"? Czy wiek średni to początek wieku starczego czy końcówka młodości? Ty też ten program ocenisz i powiesz potem znajomym czy to było dobre czy nie. Nawet jak się na tym nie znasz i nie masz poczucia humoru. Bo my, Polacy już tak mamy.

ROBERTA KORÓLCZYKA: Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako "Góral", "Górnik Andrzej" i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, że publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po głosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

 Bilety w cenie 65 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu występu) dostępne na >>>TEJ STRONIE<<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz