25 maja 2024

Natalia Nienartowicz w II etapie programu VeloTalent [WIDEO]

Z dumą informujemy, że mieszkanka Kuźni Raciborskiej Natalia Nienartowicz dostała się do drugiego etapu drugiej edycji konkursu VeloTalent. W ramach programu nagrała krótki film, w którym prezentuje swoje zainteresowania i mówi o planach.


O programie:

- VeloTalent jest programem mecenatu nad szczególnie utalentowanymi, młodymi przedstawicielami różnych dziedzin, prowadzonym przez VeloBank. W swoich założeniach ma doceniać i wspierać osoby wchodzące na szczebel profesjonalnej kariery o zasięgu międzynarodowym. Program wyróżnia wybitnych artystów, naukowców oraz sportowców, których cechuje ogromna pracowitość i zaangażowanie wkładane w rozwijanie pasji - czytamy na stronie organizatora.

Natalia zakwalifikowała się właśnie do drugiego etapu w/w konkursu, a jeden z czterech finalistów zostanie wyłoniony na podstawie głosowania publiczności. Warto się spieszyć, bowiem głosowanie i wyłonienie finalistów trwa do środy, 29 maja do godz. 10:00! Zwycięzca zostanie ogłoszony 7 czerwca (III etap konkursu). Poniżej zamieszczamy filmik, który w całości zrealizowała kuźnianka.

Głosować można pod >>>TYM LINKIEM<<< (wystarczy tylko wybrać kandydata i podać adres mailowy).

O projekcie (informacja ze strony organizatora):

Projekt Natalii to stworzenie albumu zawierającego 8 utworów z teledyskami. Obejmuje to współpracę z profesjonalnym studiem nagraniowym. Do tej pory Natalia działała na własną rękę, próbując spełnić swoje marzenie nagrała już dwa single - "Nowe Dni" i "Srebrzyste Obłoki". Aktualnie teledyski tworzy i montuje samodzielnie, podobnie jak film który przedstawia jej pomysł w programie VeloTalent. Do realizacji projektu, szczególnie ważna i przydatna będzie pomoc VeloBanku w zakresie opisanych w materiałach promocyjnych szkoleń, kursów oraz profesjonalnych sesji fotograficznych. Pierwszym etapem projektu Natalii Nienartowicz będzie współpraca ze studiem muzycznym w celu stworzenia odpowiednich podkładów muzycznych do piosenek. Następnym etapem jest przygotowanie wokalne pod nagrywanie utworu. Po nagraniu piosenki nadchodzi etap, w którym tworzy się materiały promocyjne, może to być okładka, zdjęcia promujące piosenkę, a także teledysk.

oprac. BK; fot. arch. Natalii Nienartowicz na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz