16 stycznia 2024

"Seks dla opornych". Spektakl Teatru Żelaznego na deskach MOKSiR

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na niezapomniane chwile pełne śmiechu i rozrywki. 10 lutego o godz. 18:00 odbędzie się spektakl pt. "Seks dla opornych". Bilety w cenie 30 zł już w sprzedaży.


- To będzie wieczór pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i mnóstwa śmiechu! Nie przegapcie okazji na wspólną rozrywkę w gronie przyjaciół i rodziny - czytamy w opisie wydarzenia zamieszczonym na Facebookowym profilu Kuźni Kultury.

Opis spektaklu: Długoletnie małżeństwo postanawia wyjechać na weekend do ekskluzywnego hotelu, by ożywić swój związek. Biorą ze sobą egzemplarz popularnego poradnika małżeńskiego pt. "Seks dla opornych". Jak mąż przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na swoją małżonkę ubraną w strój dominy rodem z filmu dla dorosłych i cedzącą niecenzuralne słowa? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie? Czy jest szansa na powrót wielkiej namiętności sprzed lat,  gdy balansują na granicy ostatecznego rozstania? Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli.

- Przygotujcie się na prawdziwą dawkę humoru serwowaną przez utalentowanych aktorów! - zachęca MOKSiR.

Bilety do nabycia w sekretariacie MOKSiR oraz na stronie BILETYNA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz