03 stycznia 2024

Co zaczęte, trzeba skończyć. GPWiK podsumowało 2023 rok

Koniec każdego roku to dla wielu czas podsumowań. Czynią tak osoby indywidualne, ale także instytucje. Nic więc dziwnego, że na taki krok zdecydowało się Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kuźni Raciborskiej.


W informacji zamieszczonej w mediach społecznościowych 30 grudnia, a więc w przedostatni dzień 2023 roku, czytamy: - Nie tylko dla nas, ale i dla całej naszej Gminy mijający rok był rokiem inwestycyjnie intensywnym w zakresie infrastruktury wodno-ściekowej. Wybudowana została kanalizacja w Jankowicach, buduje się kanalizacja w Budziskach, wybudowane zostało nowe ujęcie wód podziemnych Solarnia, buduje się instalacja do zagospodarowania osadu ściekowego! - wyliczają szereg prac kuźniańskie wodociągi.

- Wymagało to wiele pracy i zaangażowania, ale i uprzykrzało niektórym naszym Mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Za te uciążliwości przepraszamy i jednocześnie bardzo dziękujemy za wyrozumiałość, dobre słowo i, że byli Państwo z nami w tym bardzo intensywnym roku - kontynuuje przedsiębiorstwo.

Jeden z budynków GPWiK przy ul. Klasztornej

- Nowy Rok to kolejne wyzwania, bo to, co zaczęte, trzeba skończyć, a to, co wybudowane - uruchomić i podłączyć. Przed nami też nowe inwestycje, ale o tym może już w Nowym Roku - kończy swój wpis administracja GPWiK.

oprac. BK; fot. GPWiK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz