21 grudnia 2023

Zostań wolontariuszem 32. Finału WOŚP

Miejska Biblioteka Publiczna w Kuźni Raciborskiej informuje, że trwają przygotowania do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia 2024 r. Jednym z elementów jest rekrutacja wolontariuszy.

 

Na stronie kuźniańskiej książnicy czytamy: - Zostań wolontariuszem 32. Finału WOŚP i zagraj z nami podczas #wosp2024. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj on-line zakładając swoją eSkarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów.

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 32. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Masz czas na podjęcie decyzji tylko do końca grudnia.

Możesz także zarejestrować się w sztabie, który mieści się w Bibliotece w Kuźni Raciborskiej. W tym celu należy skontaktować się z telefonicznie Szefem Sztabu. Nr tel.: 512-106-861

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

Gramy z głową!

Tym razem działania Fundacji skupiać się będą wokół płuc po pandemii - zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz