10 lipca 2022

Lubię To Miejsce. Ruszyła IV edycja konkursu fotograficznego "Lokalne piękno"

Zarząd Osiedla Stara Kuźnia wraz z Urzędem Miejskim w Kuźni Raciborskiej zapraszają do wzięcia udziału w IV edycji konkursu fotograficznego pn. "Lokalne piękno". Motywem przewodnim jest hasło: #LubieToMiejsce.

 

Konkurs obejmuje tym razem jedną kategorię zdjęć: - Ma być to miejsce, które lubisz na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. Może to być las, łąka, ogródek, podwórko, miejsce pracy itp. Liczy się to, by było ciekawe i na terenie Gminy Kuźnia Raciborska - piszą organizatorzy w mediach społecznościowych.

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami w postaci kart podarunkowych o wartości 1000 zł, 750 zł i 500,- zł.

Uczestnikami mogą być dorośli i dzieci. Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia, przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia (foto lub pdf) na adres mailowy: osiedlestarakuznia@gmail.com.


Szczegóły i regulamin znajdują się na stronach internetowych: Osiedle Stara Kuźnia i Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

Organizatorzy zachęcają do pobrania i wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz do zapoznania się z regulaminem. 

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<< i >>>REGULAMIN<<<

Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii - nie mogą brać w nim udziału profesjonaliści, artyści fotograficy i osoby wykonujące fotografie w celach zarobkowych. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w terminie do 24 września 2022 r.

Zdjęcia mają być wykonane w okresie trwania konkursu fotograficznego "Lokalne piękno", czyli od 9 lipca 2022 do 17 września 2022 bez użycia drona - tzw. autorskie zdjęcia z ręki.

Życzymy udanych zdjęć, z których każde powie: LUBIĘ TO MIEJSCE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz