18 lipca 2022

Gmina Kuźnia Raciborska partnerem Górnika Zabrze w październikowym meczu z Mistrzem Polski Lechem Poznań!

12 lipca odbyło się losowanie Partnerów Społecznych, czyli gmin współpracujących z Górnikiem Zabrze w ramach programu "Klub Kibiców Śląskich Miast". 15 października Kuźnia Raciborska i Miasteczko Śląskie będą partnerami meczu Górnik Zabrze - Lech Poznań.

 


To oznacza, że po dwuletniej przerwie, dzieci i młodzież z naszej Gminy znowu będzie można zobaczyć, na stadionie lub przed telewizorem, w eskorcie dziecięcej wyprowadzającej piłkarzy na murawę. Grupa mieszkańców Gminy otrzyma darmowe bilety na mecz, a Gmina Kuźnia Raciborska będzie miała możliwość zaprezentowania się na zabrzańskiej arenie w trakcie meczu i w przerwie.


Losowanie miało miejsce we wtorek, 12 lipca w trakcie spotkania Prezydenta Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik z przedstawicielami 16 gmin. Prezydent Zabrza podziękowała władzom zaprzyjaźnionych miast i miejscowości za dotychczasową współpracę, jak również przedstawiła wszelkie działania, które w ostatnim czasie dzieją się wokół klubu 14-krotnych Mistrzów Polski. Gminę Kuźnia Raciborska reprezentowali Sekretarz Miasta Dominik Klimanek oraz pracownicy Urzędu Miejskiego: Piotr Staroń i Joanna Migus.

Wyniki losowania przedstawiały się następująco:  
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (Libiąż, Czerwionka-Leszczyny);
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (Knurów, Tworóg);
Górnik Zabrze - Piast Gliwice (Zbrosławice, Gierałtowice);
Górnik Zabrze - Lech Poznań (Kuźnia Raciborska, Miasteczko Śląskie);
Górnik Zabrze - Widzew Łódź (Sośnicowice, Toszek);
Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Bierawa, Głogówek);
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Ornontowice, Piekary Śląskie);
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (Pilchowice, Rydułtowy).

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz