12 października 2021

"Żyj odważnie". Kościół In Plus zaprasza na Spotkanie Kobiet z udziałem Agaty Strzyżewskiej

W piątek, 22 października o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się Spotkanie Kobiet pn. "Żyj odważnie", którego gościem będzie Agata Strzyżewska.


Agata Strzyżewska - mówca, autor, streetworker. Jej pasją jest pomoc innym w odnajdywaniu swojej życiowej misji. W roku 2016 rozpoczęła misję internetową, czego rezultatem jest: kanał na YouTube, który posiada 13000 subskrybentów, regularnie prowadzi również program "Przebudzenie 5. rano", który uczy jak spędzać czas z Bogiem.

Agata jest twórczynią podcastów pt. "Tłusta owca", w których podczas szczerych rozmów Agata przestawia osoby, które prowadzą spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi. Założycielka Szkoły Pasji i Wizji oraz Szkoły Słuchania Boga. Dzięki materiałom, filmom i szkoleniom Agata Strzyżewska pomaga innym budować życie pełne pasji spełnienia i szczęśliwych relacji.

Razem z mężem Maćkiem Strzyżewskim założyli w Gdańsku Kościół Uliczny "Podaruj Nadzieję". Agata jest prezesem i założycielem Fundacji "Wszystko jest możliwe", dzięki której pomaga ludziom żyć życiem wolnym od lęków, nałogów i opresji. Współpracuje ze środowiskiem wielokulturowym i wielowyznaniowym. Podstawą działań Fundacji są ponadczasowe zasady płynące z Ewangelii.


Jej Fundacja realizuje cztery projekty pomocowe na rzecz ludzi najuboższych i najbardziej potrzebujących w Pakistanie:

1. Podaruj Wolność - wykupywanie rodzin pracujących niewolniczo w fabrykach cegieł;
2. Podaruj Przyszłość - otwieranie szkół dla dzieci z fabryk cegieł;
3. Podaruj Rodzinę - opieka nad z sierocińcem My Father's Home;
4. Podaruj Wodę - budowanie studni.

Do chwili obecnej udało się uwolnić 60 rodzin, a 4 kolejne są w trakcie procesu. Łącznie 293 osoby, w tym 190 dzieci.

W fabrykach cegieł fundacja prowadzi pięć szkół dla dzieci pracujących niewolniczo. W każdej znajduje się 25 dzieci, które są wyposażone w niezbędne do nauki przybory.

Wybudowano cztery studnie na terenach, na których woda jest zatruta i mieszkańcy bardzo chorują. Cztery kolejne są w trakcie budowy. Każda z nich dostarczy świeżą wodę dla 3-4 tysięcy ludzi.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz