16 września 2021

Spotkanie z Adrianem Bednarkiem i Pawłem Kopijerem, czyli biblioteczne zapowiedzi

Miejska Biblioteka Publiczna w Kuźni Raciborskiej zaprasza na dwa interesujące spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się 29 września o godz. 17:00 w restauracji "Nad Rudą" (Adrian Bednarek), a drugie 5 października o godz. 10:00 w SP w Rudach (Paweł Kopijer). Szczegóły poniżej:


Adrian Bednarek - urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionej przez czytelników serii thrillerów ("Pamiętnik Diabła", "Proces Diabła", "Spowiedź Diabła", "Wyrok Diabła") o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa oraz powieści "Skazany na zło", "Pasażer na gapę" i "Córeczki" oraz cyklu o Oskarze Blajerze ("Inspiracja", "Obsesja", "Fascynacja"). Pisanie uważa za swój największy nałóg.


Spotkanie odbędzie się 29 września o godz. 17:00 w restauracji "Nad Rudą".

*****

Na zaproszenie rudzkiej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kuźni Raciborskiej, 5 października o godz. 10:00 z młodzieżą z Rud spotka się Paweł Kopijer: trener, wykładowca akademicki, menedżer, dziennikarz i pisarz, autor między innymi serii powieści "Kroniki Dwuświata", projektant gry planszowej "Magia Dwuświata", inicjator ogólnopolskiego konkursu "Gram, więc czytam".


Paweł Kopijer. Posiada rozległe kompetencje zarówno w sferze szkoleniowej, łącznie z wymiarem narzędzi do edukacji on-line, jak i w sferze promowania publikacji wydawniczych. Prezes 2C Consulting sp. z o. o., członek Komisji Rewizyjnej Polish Society for Training and Development (PSTD); wiceprezes polskiego oddziału International Institute of Coaching (IIC), kierownik projektu Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej w polskich organizacjach (Badanie TDI). Wykładowca na studiach dziennych i podyplomowych na takich uczelniach jak Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej, Politechnika Warszawska, Politechnika Gdańska, Wyższa Szkoła Europejska im. Tischnera, WSPiZ im. Koźmińskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz