16 marca 2021

Rozpoczęły się prace termomodernizacyjne przy Przedszkolu nr 1

Ruszają prace przy termomodernizacji budynku Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej przy ulicy Słowackiego 18. W poniedziałek, 15 marca odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy. Roboty rozpoczną się od prac prowadzonych na zewnątrz budynku.


Grupy przedszkolne przeprowadzą się do budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej. Przeprowadzkę zaplanowano na przyszły tydzień. Od 29 marca zajęcia dla wszystkich grup przedszkolnych będą odbywały się już w salach szkolnych.

Organizacyjne zmiany czekają także oddział Przedszkola nr 1 w Turzu. Budynek świetlicy, w którym mieści się oddział przedszkolny będzie poddany termomodernizacji. Od 18 marca przedszkolaki będą już miały zajęcia w budynku katechetycznym przy parafii w Turzu.


Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku Urząd Miejski składa dziękuje dyrektor Kindze Apollo oraz ks. proboszczowi Marcinowi Szaboniowi za wszelką pomoc okazaną przy przeprowadzeniu tych zmian oraz otwartość i życzliwość. Jednocześnie magistrat przeprasza za niedogodności wynikające ze zmian organizacyjnych. Po remoncie przedszkolaki wrócą do zmodernizowanych, ciepłych i czystych pomieszczeń.

oprac. BK; fot. UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz