11 grudnia 2020

Runda jesienna dobiegła końca. Tak grali nasi piłkarze

Jesienna runda rozgrywek piłki nożnej w raciborskiej A klasie oraz C klasie Podokręgu Racibórz II dobiegła końca. Poniżej prezentujemy zestawienie wyników meczów rozegranych od 8 sierpnia do 15 listopada.

 

A KLASA – PODOKRĘG RACIBÓRZ

Kolejka nr 1:
Start Pietrowice Wielkie - KS Stal Kuźnia Raciborska | 2:6
LKS Raszczyce - LKS Buk Rudy | 10:1

Kolejka nr 2:
LKS Buk Rudy – LKS Chałupki | 3:2
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Raszczyce | 1:4

Kolejka nr 3:
LKS Chałupki - KS Stal Kuźnia Raciborska | 0:9
LKS Brzezie Racibórz - LKS Buk Rudy | 0:2

Kolejka nr 4:
LKS Buk Rudy - Naprzód Syrynia | 3:1
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Brzezie Racibórz | 0:0

Kolejka nr 5:
Naprzód Syrynia - KS Stal Kuźnia Raciborska | 5:2
LKS Pawłów - LKS Buk Rudy | 0:1

Kolejka nr 6:
LKS Buk Rudy - Płomień Kobyla | 1:2
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów | 4:1

Kolejka nr 7:
Płomień Kobyla - KS Kuźnia Raciborska | 5:1
KS Kornowac - LKS Buk Rudy | 1:2

Kolejka nr 8:
LKS Buk Rudy - LKS Studzienna Racibórz | 2:2
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Kornowac | 2:2

Kolejka nr 9:
LKS Studzienna Racibórz - KS Stal Kuźnia Raciborska | 2:2
Naprzód Czyżowice - LKS Buk Rudy | 5:1

Kolejka nr 10:
Przyszłość Rogów - LKS Buk Rudy | 4:1
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice | 1:8

Kolejka nr 11:
LKS Buk Rudy - KS Stal Kuźnia Raciborska | 7:0

Kolejka nr 12:
Przyszłość Rogów - KS Stal Kuźnia Raciborska | 7:0
Czarni Nowa Wieś - LKS Buk Rudy | 2:1

Kolejka nr 13:
LKS Buk Rudy - Odra Nieboczowy | 1:3
KS Stal Kuźnia Raciborska - Czarni Nowa Wieś | 3:4

Kolejka nr 14:
Odra Nieboczowy - KS Stal Kuźnia Raciborska | 3:3
Zgoda Zawada Książęca - LKS Buk Rudy | 2:2

Kolejka nr 15:
LKS Buk Rudy - Start Pietrowice Wielkie | 2:1
KS Stal Kuźnia Raciborska - Zgoda Zawada Książęca | 0:1

Rundę jesienną LKS Buk Rudy zakończył na miejscu 6. zdobywając 23 punkty, zaś KS Stal Kuźnia Raciborska uplasował się na miejscu 14. mając punktów 13.


C KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ II

Kolejka nr 1:
LKS Ruda Kozielska - LKS Siedliska | 3:0
Buk II Rudy Wielkie - Zameczek II Czernica | 2:2

Kolejka nr 2:
LKS Siedliska - Buk II Rudy Wielkie | 3:0
Ocice Racibórz - LKS Ruda Kozielska | 6:3

Kolejka nr 3:
LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz | 5:0
Buk II Rudy Wielkie - Ocice Racibórz | 2:6
LKS 07 II Markowice Racibórz - LKS Siedliska | 2:0

Kolejka nr 4:
LKS Siedliska - Dąb II Gaszowice | 0:1
LKS Dzimierz - Buk II Rudy Wielkie | 4:1
LKS II Studzienna Racibórz - LKS Ruda Kozielska | 4:2

Kolejka nr 5:
LKS Ruda Kozielska - LKS Zwonowice | 1:6
Buk II Rudy Wielkie - LKS II Studzienna Racibórz | 0:4
Czarni II Nowa Wieś - LKS Siedliska | 6:0

Kolejka nr 6:
LKS Siedliska - Wicher Płonia Racibórz | 0:1
LKS Ruda Kozielska - Buk II Rudy Wielkie | 3:0 (wo); na boisku 0:1

Kolejka nr 7:
Buk II Rudy Wielkie - LKS Zwonowice | 2:7
LKS 07 II Markowice Racibórz - LKS Ruda Kozielska | 0:4
Zameczek II Czernica - LKS Siedliska | -:- (odwołany z powodu złego stanu boiska)

Kolejka nr 8:
LKS Zwonowice - LKS Siedliska | 11:0 (przerwany przy stanie 11:0; uznano wynik z boiska)
LKS Ruda Kozielska - Dąb II Gaszowice | 1:3
Buk II Rudy Wielkie - LKS 07 II Markowice Racibórz | 1:5

Kolejka nr 9:
Dąb II Gaszowice - Buk II Rudy Wielkie | 3:0
Czarni II Nowa Wieś - LKS Ruda Kozielska | 1:8 (mecz w pierwotnym terminie został odwołany i odbył się 15 listopada)
LKS Siedliska - Ocice Racibórz | 0:7

Kolejka nr 10:
LKS Dzimierz - LKS Siedliska | -:- (mecz został odwołany)
LKS Ruda Kozielska - Wicher Płonia Racibórz | 3:3
Buk II Rudy Wielkie - Czarni II Nowa Wieś | 0:0

Kolejka nr 11:
Wicher Płonia Racibórz - Buk II Rudy Wielkie | 5:2
Zameczek II Czernica - LKS Ruda Kozielska | 2:4
LKS Siedliska - LKS II Studzienna Racibórz | 1:4

Po rundzie jesiennej sytuacja w tabeli wygląda następująco:
- LKS Ruda Kozielska - 5. miejsce i 19 punktów;
- LKS Siedliska - 11. miejsce i 3 punkty
- Buk II Rudy Wielkie - 12. miejsce i 2 punkty.

oprac. i fot. Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza