19 października 2020

Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych z nagrodami burmistrza i kuratora oraz medalem KEN

W związku z obchodzonym w ubiegłym tygodniu Dniem Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Paweł Macha przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom gminnych placówek oświatowych.


W tym trudnym roku, w szczególny sposób doceniono pracę i osiągnięcia dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej Kingi Apollo, jej zastępcy i nauczyciela języka polskiego Bożeny Zamkotowicz oraz dyrektora Przedszkola nr 2 Kornelii Reichel. Dyrektorów wszystkich placówek oświatowych w gminie odwiedziły: zastępca burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk i kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji Anna Mainusz. Wszyscy otrzymali podziękowania za cały rok pracy, zaangażowanie i serce włożone w rozwój gminnej oświaty w tym szczególnym roku.

Wiceburmistrz Sylwia Brzezicka-Tesarczyk z wicedyrektor Bożeną Zamkotowicz i dyrektor Kingą Apollo

Z radością informujemy także, że na wniosek złożony przez Gminę, Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Adrian Plura - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach.

 Dyrektor SP w Rudach Adrian Plura

Na wniosek złożony przez Gminę i pozytywnie zaopiniowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach dyrektor Kinga Apollo i dyrektor Adrian Plura zostali przez Ministra Edukacji Narodowej odznaczeni "Medalem Komisji Edukacji Narodowej". Medal nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Wiceburmistrz Sylwia Brzezicka-Tesarczyk z dyrektor Przedszkola nr 2 w Kuźni Raciborskiej Kornelią Reichel

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko dobro. Życzymy sił i zdrowia.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz