14 sierpnia 2020

Zabawa na 100,3, czyli wakacje z Radiem Vanessa na "Wodniku" [FOTO]

Podrzucanie kolorowych piłeczek, przeciąganie liny czy konkurs na największą bańkę mydlaną to zabawy, w których uczestniczyły dzieci w czwartkowe popołudnie, 13 sierpnia na terenie kąpieliska "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej za sprawą Radia Vanessa.

Ośrodek wodno-rekreacyjny "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej jest drugim miejscem po Zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej w Rudach, skąd raciborska Vanessa nadawała audycję na żywo. By umilić dzieciom pobyt na kuźniańskim kąpielisku, dziennikarze stacji radiowej przygotowali dla najmłodszych szereg atrakcji i konkursy z nagrodami, a roześmiane twarze najmłodszych świadczyły o dobrej zabawie.


Pomiędzy rozgrywkami obecny na "Wodniku" pracownik MOKSiR oraz współpracownik Radia Vanessa Jacek Gąska łączył się ze stacją w Raciborzu, by przekazać słuchaczom to, co aktualnie działo się na terenie kąpieliska. Na antenie można było usłyszeć m. in. dyrektor Kuźni Kultury Annę Kijek zastępcę burmistrza Sylwię Brzezicką-Tesarczyk, czy przedstawiciela Miejskiego Klubu Sportowego "Tajfun" (tenis stołowy) Gabriela Bieniewskiego.


Bartosz Kozina 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz